Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Görmez: "Sendikaları dikkate alacağız"

01.12.2010 09:23
Diyanet-Sen Genel Başkan Mehmet Bayraktutar, Görmez’i tebrik ederek yeni görevinde başarılar diledi

Diyanet-Sen’den Görmez’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Prof. Dr. Mehmet Görmez:

“Sendikaların görüş ve önerilerini dikkate alacağız”

Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar ve Yönetim Kurulu Üyeleri Diyanet İşleri Başkanlığı’na yeni atanan Prof. Dr. Mehmet Görmez’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu. 

Diyanet-Sen Genel Başkan Mehmet Bayraktutar, Görmez’i tebrik ederek yeni görevinde başarılar diledi. 7 yıllık başkan yardımcılığı süresince yapmış olduğu başarılı çalışmaların başkanlığı döneminde de artırarak devam ettirmesi temennisinde bulundu.

Bayraktutar,  bu yıl ilk defa başkanlıktan din görevlilerine gönderilen tebrik mesajı uygulamasının din görevlileri arasında çok olumlu karşılandığını belirterek  Bayram süresince vefat eden Diyanet İşleri Başkanlarını kabirlerinde ziyaret etmeniz tabanımıza çok olumlu yansımıştır. Güler yüzlü ve sevecen yaklaşımınızın teşkilatımıza daha olumlu bir hava getireceğine güvenimiz tamdır” şeklinde konuştu.

Göreve yeni atanan Diyanet İşleri Başkanı Görmez  de ziyarettden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Diyanet-Sen’in öteden beri ilkeli ve seviyeli sendikacılık anlayışı ile hareket ettiğini belirtti. Görmez bundan sonraki çalışmalarında sendikaların görüş ve önerilerini de dikkate alarak değerlendireceklerini ifade ederek  “Din görevlilerinin Diyanet İşleri Başkanlığı’nın asli unsuru olduğunu kaydetti. Görmez, bayramda Diyanet İşleri Başkanlığı Personeline hitaben yaptığı konuşmaya atıfta bulunarak “Bana nasıl saygı gösteriyorsanız taşradan gelen personele de aynı saygıyı göstermenizi istiyorum” dediğini kaydetti.

Ziyaret sonrası  Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar , göreve yeni atanan Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez’e  vazo hediye etti. Başak Medya Ajans

Bu haber toplam 1482 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri