Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bursaspor'a pankart şoku

06.03.2010 09:23
Diyarbakırspor taraftarları, Bursaspor'un kalacağı otele gelerek oteli basmak istedi. Polis uyanık davrandı olay çıkmadı!

 

Diyarbakır'da Bursaspor gerginliği had safhaya ulaştı!.. Cumartesi günü Diyarbakır Atatürk Stadı'nda oynanacak olan Diyarbakırspor-Bursaspor maçı için kente gelecek olan Yeşil-beyazlı ekibin kalacağı otel olan Dedeman'a bir grup Diyarbakırsporlu taraftar gelerek taşkınlık çıkarmak istedi.

Polisin geniş güvenlik önlemleri aldığı otel çevresinde taraftarlar otele taş atmak istedi. Bunun üzerine Diyarbakırspor taraftarları kulüp binasına geçtiler ve Diyarbakırsporlu futbolcular ile yönetime sevgi gösterilerinde bulundular.

POLİS YATIŞTIRDI

Daha sonra tekrar Dedeman Oteli'ne giden taraftarlar otele saldırmak istedi. Bunun üzerine Emniyet Müdür Yardımcısı Celil Taşkın taraftarlarla birlikte Diyarbakırspor lehine tezahürat yaparak taraftarları yatıştırdı.

Taraftarların arasına giren Emniyet Müdür Yardımcısı Celil Taşkın'a taraftarlar da sevgi gösterilerinde bulundular. Taşkın'ın bu davranışının ardından yatışan taraftarlar olaysız bir şekilde dağıldılar.

KURBANLIK TİMSAH

Yeşil-kırmızılı taraftarın astığı, "Kurbanlık timsah" pankartı ise tüm söylenenleri yerle bir etti.

Dev pankartta, Diyarbakırlı bir taraftar, üzerine oturduğu timsahın boynunu kesiyor. Pankartın hemen yanında ise ‘Beğenmediniz mi, azrailler?’ yazısı dikkati çekiyor.Bu arada dün Diyarbakır'a giden Bursaspor, rakip taraftarın protestolarıyla karşılandı.

Bu haber toplam 1174 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri