Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Dos Santos'a muhteşem karşılama

28.01.2010 20:35
Galatasaray'ın Tottenham'dan sezon sonuna kadar kiraladığı Meksikalı orta saha oyuncusu Giovani Dos Santos Ramirez İstanbul'a geldi.

Galatasaray'ın Tottenham'dan sezon sonuna kadar kiraladığı Meksikalı orta saha oyuncusu Giovani Dos Santos Ramirez İstanbul'a geldi.

THY'nin tarifeli seferi ile İstanbul'a gelen Giovani Dos Santos'u oldukça coşkulu bir taraftar grubu karşıladı. 

Acıbadem Bakırköy Hastanesi'nde yarın sabah sağlık kontrolünden geçecek olan Giovani Dos Santos'un, yarın basın önünde sözleşme imza imzalaması bekleniyor.

Lucas Neill, Jo ve Dos Santos'un transferinde büyük bir payı olan Galatasaray Başkan Yardımcısı Haldun Üstünel, havaalanında yaptığı açıklamada, "Galaatasaray'a gönül verenlerin mutlu olması bizim de tek mutluluğumuzdur. Yaptığımız transferlerin hepsi büyük bir ekibin ürünü. Transferlerde herkesin emeği var ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Önemli transferler yapıyoruz. Genelde genç oyuncular transfer ediyoruz ve bu oyuncuların satın alma opsiyonlarını da almaya çalışıyoruz. Kiralık oyuncu transfer politikamız oldukça başarılı bence. Bundan sonra da bu tarz bir politika izleyeceğiz. Yapılan transferler doğrultusunda tabii ki bir başarı bekliyoruz. Kadromuzda zaten güçlüydü ve yaptığımız takviler ile daha da etkili bir takım haline geldik. Bunda sonra bizim için tek hedef yarıştığımz her kulvarda başarı olacak" dedi.

Bu haber toplam 4322 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri