Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Vekiller Ekranda Fena Kapıştı

07.05.2010 09:18
AK Parti ve CHP milletvekilleri birbirine girdi, canlı yayında ipler kopunca Cüneyt Özdemir olan biteni çaresizlik içinde izlemek zorunda kaldı...

CNN Türk ekranları eşi benzeri az görülür bir canlı yayın kapışmasına sahne oldu. Cünyet Özdemir'in hazırlayıp sunduğu 5N 1K'ya AKP ve CHP milletvekilleri arasındaki polemik damgasını vurdu.

CHP milletvekili Engin Altay ve AKP milletvekili Nurettin Canikli'nin katıldığı programda Deniz Baykal ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın kişisel servetleri tartışıldı, suçlamalar, hakaretler havada uçuştu. İki taraf da biribirini ciddi ithamlarla eleştirirken kendi genel başkanlarını ise adeta ölümüne savundu. Tartışmanın tansiyonu yükseldiğindeyse adeta ipler kotu ve iki milletvekili de karşılıklı olarak birbirlerine bağırmaya başladılar.

İşte tartışmanın o anlarında Cüneyt Özdemir'in çaresizliği görülmeye değerdi. İki milletvekilinin canlı yayında birbirine girmesi karşısında adeta ne yapacağını şaşıran Özdemir, dakikalarca uyarmasına rağmen iki vekili de sakinleştiremeyince olan biteni çaresizlik içinde izlemek zorunda kaldı.


Bu haber toplam 906 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri