Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Jandarmaya pusu: 3 Şehit

25.06.2010 00:05
Elazığ'ın Karakoçan ilçesi Yoğunağaç köyü kırsalında güvenlik güçleri ile terör örgütü militanları arasında çıkan çatışmada yaralanan 2 asker 1vatandaş şehit oldu.

 

Elazığ'ın Karakoçan ilçesi Yoğunağaç köyü kırsalında güvenlik güçleri ile terör örgütü militanları arasında çıkan çatışmada yaralanan 2 asker şehit oldu. Olayda 1 vatandaş da hayatını kaybetmişti.

JANDARMA TİMİ PUSUYA DÜŞÜRÜLDÜ

Elazığ'ın Karakoçan ilçesine bağlı Yoğunağaç Köyü kırsalında güvenlik güçleri ile bir grup terörist arasında çıkan çatışmada, yaralanan askerlerden 2'si şehit oldu.

Alınan bilgiye göre, ilçeye bağlı Yoğunağaç Köyü yakınlarındaki kara yolunda görevden dönen Jandarma timi, teröristlerce pusuya düşürüldü.

Saldırıda 1 vatandaş hayatını kaybederken, yaralı olarak Elazığ Askeri Hastanesi'ne kaldırılan askerlerden 2'si şehit oldu.

1 askerin ise Karakoçan Devlet Hastanesi'nde ameliyata alındığı öğrenildi. Saldırıda yaralanan 3 vatandaşın da aynı hastanede tedavilerinin sürdürüldüğü bildirildi.

Yaralı vatandaşların sepetli motosikletleriyle kara yolundan geçtikleri sırada saldırının gerçekleştiği belirtildi.

HASTANEYE KALDIRILAN İKİ ASKER ŞEHİT OLDU

Elazığ'ın Karakoçan ilçesine bağlı Yoğunağaç köyü kırsalında güvenlik güçleri ile bir grup terörist arasında çıkan çatışmada, Elazığ Asker Hastanesine kaldırılan 2 asker şehit oldu.


AA

Bu haber toplam 1698 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri