Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

En iyi sloganı arıyor

20 Temmuz 2008 / 20:15
"Dumansız Hava Sahası Hareketi"ne Destek Veren Firmalar Arasında Yer Alan Kahramanmaraş'ın Dünyaca Ünlü Erkek Giyim Markası Piserro, Birçok Yerde Kullanılmak Üzere Sigaraya Karşı En İyi Sloganı Arıyor.
"Dumansız Hava Sahası Hareketi"ne destek veren firmalar arasında yer alan Kahramanmaraş'ın dünyaca ünlü erkek giyim markası PİSERRO, birçok yerde kullanılmak üzere sigaraya karşı en iyi sloganı arıyor.

PİSERRO markasını üreten Atlas Giyim Sanayi A.Ş.'nin Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Kısakürek, son 3 yıldır ağırlıklı olarak firma çalışanlarının sigarayı bırakmaları yönünde teşvikte bulunduklarını ve her ay sigarayı bırakan personeli ödüllendirdiklerini belirtti. Sigaranın insan sağlığına ne kadar zararlı olduğunu herkesin çok iyi bildiğini kaydeden Kısakürek, sağlıklı yaşam ve nesiller için sigarayı hayattan mutlaka silmeleri gerektiğini ifade etti. Çalışan personellerin de büyük çoğunluğunun sigarayı bıraktığına dikkat çeken Kısakürek, kendileriyle iş yapan kişi ve firmalara sigaranın bırakılması yönünde telkinlerde bulunmayı planladıklarını anlattı.

Türkiye genelindeki ilan ve reklâmlarında kullanılmak üzere sigaraya karşı en iyi sloganı bulabilmek için bir yarışma düzenlediklerini söyleyen Kısakürek, "3 veya 4 kelime ile sigara karşıtı en iyi sloganı arıyoruz. Bu ay sonuna kadar devam edecek olan yarışmaya katılmak isteyenler firmamızın www.piserro.com.tr internet sitesine başvurabilirler. En iyi sloganı bulana sürpriz hediyeler vereceğiz." dedi.


sondakika
Bu haber toplam 1140 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri