Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Necmettin Erbakan BBP binasında konuştu

26.03.2009 19:02
Eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan, helikopter kazası ile alakalı oalrak BBP Genel Merkezi'ne geldi ve bir basın açıklaması yaptı.
BBP Genel Merkezi'ne gelerek geçmiş olsun dileklerini sunan eski Başbakanlardan Prof. Dr. Necmettin Erbakan, 24 saat geçmesine rağmen Muhsin Yazıcıoğlu'nun da içinde olduğu helikopterin enkazının bulanamamasının bir eksik olduğunun göstergesi olduğunu söyledi.

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun da içinde bulunduğu helikopterin düşmesi üzerine parti genel merkezine gelen eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan, "Çok sevdiğimiz kıymetli kardeşimizin ve yanıdakilerin hayırlı haberlerini en kısa zamanda alırız inşallah" dedi.

Parti merkezinde açıklama yapan Erbakan, Yazıcıoğlu'nu uzun yıllardan beri yakından tanıdığını, vatan ve milletin yararı için çalıştığını dile getirdi. Geçen süreye rağmen haber alınamamasının kendisinde büyük üzüntü oluşturduğunu kaydeden Erbakan, "Belli bölgeye ulaşılmasına rağmen hala bulunamaması her bakımdan yapılacak daha çok şeyin olduğunu gösteriyor. Hayırlı haberlerini en kısa zamanda alırız inşallah." diye konuştu.

Bir gazetecinin. "Arama çalışmalarında eksiklik mi var?" sorusuna, "24 saat geçmesine rağman belli bölgeye ulaşılamaması, bunu gösteriyor. 8- 10 helikopterin seferber edilerek aranması lazım. Bir helikopter ile olmaz. Bu sebepten çalışmaları üzüntü ile karşılıyoruz" karşılığını verdi.

Erbakan, "Kurtuluş müjdesini duyarız inşalah" diyerek, BBP camiasına ve vatandaşlara sağduyu çağrısı yaptı.
Kaynak:
Bu haber toplam 1464 defa okunmuştur

Etiket(ler): , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri