Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erbakan'dan açıklama geldi

01.11.2010 22:10
SP Lideri Necmettin Erbakan Taksim saldırısı ile ilgili bir açıklama yaptı

Saadet Partisi Genel Başkanı Prof.Dr Necmettin Erbakan, Taksim'deki terörist saldırıyı lanetleyerek, saldırının arkasındaki karanlık güçlerin bir an evvel ortaya çıkarılması temennisinde bulundu.

Erbakan, "Milletimizin birlik ve beraberliğini hedef alan kanlı terör şebekeleri hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır." ifadesini kullandı.

Güçleri yetmeyecek

Yazılı bir açıklama yapan Erbakan, bu hain saldırıların Aziz Milletimizin birlik ve beraberliğini bozamayacağını ifade ederek, "Bu hain saldırıları gerçekleştirenler bilmelidir ki hiçbir zaman karanlık hedeflerine ulaşamayacak, bin yıllık kardeşliğimizi bozmaya, milletimiz arasında fitne çıkarmaya güçleri yetmeyecektir." dedi.

Bu saldırının, terörün çirkin ve kanlı yüzünü bir kez daha gösterdiğini ifade eden Erbakan, saldırının arkasındaki karanlık güçlerin bir an evvel ortaya çıkarılması temennisinde bulundu.

Erbakan, telgrafında, "Terörle mücadeledeki en büyük teminatımız emniyet mensuplarının canları pahasına ortaya koyduğu cesaret, fedakarlık ve kararlılıktır. Şahsınızda tüm emniyet güçlerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, yaralanan güvenlik güçlerimize ve vatandaşlarımıza Cenab-ı Allah'tan acil şifalar diliyorum." dedi.

Öte yandan, açıklamada, Erbakan'ın İçişleri Bakanı Beşir Atalay ve İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu'ya da bir geçmiş olsun telgrafı gönderdiği kaydedildi.

Bu haber toplam 1154 defa okunmuştur

Etiket(ler): , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri