Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erden'in ailesi Başbuğ'u es geçti

14.02.2010 10:33
Eşiyle ilgili bazı fotoğraflar internet paylaşım sitelerine düştükten sonra intihar eden Deniz Kurmay Albay Berk Erden’in ailesi, dün bir gazeteye teşekkür ilanı verdi

Eşiyle ilgili bazı fotoğraflar internet paylaşım sitelerine düştükten sonra intihar eden Deniz Kurmay Albay Berk Erden’in ailesi, dün bir gazeteye teşekkür ilanı verdi.

İlanda, “çok değerli açıklamalarıyla bize destek olan” denilerek Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Eşref Uğur Yiğit başta olmak üzere çoğu deniz kuvvetleri komutasındaki amiraller ile 1. Ordu Komutanı Orgeneral Hasan Iğsız, Harp Akademileri Komutanı Nusret Taşdeler ile Erden ailesinin acısını paylaşan diğer askeri erkana teşekkür edildi. İlanda, TSK’nın komutanı Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ’un isminin yer almaması dikkat çekti. Aile, cenaze töreni için hazırlatılan çelenkte de Albay Berk Erden’in eşi Özgül Erden’in ismine yer vermemişti. Çelenkte aldatma iddiasıyla karşı karşıya kalan Özgül Erden’in ismine yer verilmeyerek sadece “Annesi, babası, oğlu ve kardeşi” ifadeleri yer almıştı.

Bu haber toplam 1950 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri