Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

"Beşiktaş istekliyse, Guti hemen gelir"

27.06.2010 14:33
Beşiktaş’ın eski sportif direktörü Erdil Arpacı, bu kez de Guti ve Robinho için çarpıcı bilgiler verdi
Quaresma transferi çıkmazı girdiğinde, “Her şey bitmedi. Carew’de de aynı sorun yaşanmıştı. Belli bir süre sonra transfer gerçekleşeşebilir” diyen ve öngörüsü gerçeğe dönüşen Beşiktaş’ın eski sportif direktörü Erdil Arpacı, bu kez de Guti ve Robinho için çarpıcı bilgiler verdi.

Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’na konuk olan Arpacı, “Hem Robinho hem de Guti, Suchester’in daha önce birlikte çalışmış olduğu futbolcular. Dolayısıyla ilişkiler daha çabuk ilerlemiştir” dedi.

BEŞİKTAŞ İSTESİN GUTI HEMEN ATLAYIP GELECEKTİR

Guti’nin Beşiktaş’a gelme olasılığının çok yüksek olduğunu dile getiren, Erdil Arpacı, “Guti’nin Robinho’ya göre durumu farklı. Bence Beşiktaş istekliyse, Guti, siyah beyazlı takıma gelecektir. Kazanmak istediği para belli. Guti hemen atlayıp, gelecektir.  Beşiktaş’ın yaptığı yatırımlar ve Türk Ligi’nin yükselen kalitesini Guti çok iyi bir alternatif olarak düşünüyor. Beşiktaş, isterse, Guti transferi yarın biter. Kazanbileceği parayı dikkate aldığımızda şu anda Guti, için dünyada Beşiktaş’tan daha cazip bir spor kulübü yok. 2 buçuk 3 milyon euro arasında bir ücret almayı planlıyordur” şeklinde konuştu.

ROBINHO’NUN GELMESİ ZOR

Robinho’nun durumunun farklı olduğunu belirten Arpacı, “Robinho için aynı şeyi söyleyebilmek mümkün değil. Manchester City’de mutlu değil, ayrılacak; ama alternatifleri çok. Yaşı da genç olduğu için birkaç alternatifi birden düşünecektir. Robinho’nun gelme ihtimali, tamamen Beşiktaş’ın elinde değil. Avrupa’nın önde gelen kulüplerinin tekliflerini de dikkate alacaktır. Dünya Kupası’nın bitmesini bekleyecektir” dedi.

Kaynak: radyospor.com

 

Bu haber toplam 1392 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri