Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erdoğan, Polat ve Ezel'i Ağırlayacak

15.03.2010 19:28
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 20 Mart'ta sinema ve sahne sanatçılarıyla bir araya gelecek. İşte o isimler...

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 20 Mart'ta sinema ve sahne sanatçılarıyla bir araya gelecek. Erdoğan, sanatçıların demokratik açılımla ilgili görüşlerini alacak.

'Demokratik açılım' kapsamında 20 Şubat'ta Dolmabahçe'deki Başbakanlık Ofisi'nde ünlü ses sanatçılarıyla bir araya gelen Erdoğan, 20 Mart tarihinde ise sinema, tiyatro dünyasının önemli isimleri ile yapımcılar, yönetmenler ve stand-up'çılarla bir araya gelecek. Başbakanlığın Dolmabahçe'deki Ofisi'nde kahvaltıda Erdoğan, sanatçıların demokratik açılımla ilgili görüşlerini dinleyecek.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik tarafından organize edilen programa çok sayıda ünlü isim davet edildi. Çelik, ünlü sanatçıları kendisi bizaat telefonla arayarak programa davet etti. Yaklaşık 70 sanatçının katılması planlanan programa Hülya Avşar, Türkan Şoray, Yılmaz Erdoğan, Kadir İnanır, Cüneyt Arkın, Necati Şaşmaz, Hale Soygazi, Haldun Dormen, Yıldız Kenter, Ayten Gökçer, Müşfik Kenter, Mesut Uçakan, Sinan Çetin, Kenan İmirzalıoğlu, Kenan Işık, Mahir Günşıray, Uğur Yücel, Derviş Zaim, Osman Sınav, Özgü Sırrı Süreyya Önder, Nuri Bilge Ceylan, Fatih Akın, Ferzan Özpetek, Özcan Deniz ve Lale Mansur gibi ünlü sanatçılar davet edildi.

Başbakan Erdoğan, sinema ve sahne sanatçılarından sonra yazarlarla bir araya gelecek.

Bu haber toplam 1480 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri