Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erdoğan ve Başbuğ'a ağır küfürler

08.07.2010 09:21
Tümamiral Cem Gürdeniz'e ait olduğu ileri sürülen ve millete ve dinî değerlere hakaret dolu ses kaydının yankıları sürerken skandal bir olay daha patlak verdi.
Tümamiral Cem Gürdeniz'e ait olduğu ileri sürülen ve millete ve dinî değerlere hakaret dolu ses kaydının yankıları sürerken skandal bir olay daha patlak verdi. Albay Aygün'e ait olduğu iddia edilen kayıtta ağır küfürler var.

Dün Dailymotion.com isimli internet sitesine düşen bir ses kaydında Başbakan Tayyip Erdoğan ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ'a inanılmaz küfürler yer alıyor.

Parola olarak kullanılan "Adi Başbakan" hadisesini gölgede bırakan konuşmanın Kurmay Albay Mehmet Aygün'e ait olduğu iddia ediliyor.

Başbakan'a 'köpek' diyerek hakaret eden Albay, Genelkurmay Başkanı için de "Neyi bekliyor anlamadım daha yani.. Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri mi olacak köpek!" ifadelerini kullanıyor.

İşte devlet terbiyesi almış olması gereken bir kurmay subayın utandıran sözleri:

- Kaç yıllık memursun. Senin eşin kaç para alıyor? 500 milyon mu? Seni de 500 milyona çekmeye çalışıyor şu an köpek.

- Çıksın Sayın Başbakanı'mız emreder biz de yaparız desin. Ağzına s. askerin!

- Başbakan'ı değiştiremezlerse herif Cumhuriyet tarihi boyunca askere en büyük kazığı s... adam olacak.

- Bizim kuvvet komutanı evin önünde hazırolda duruyor. Daha ne bekliyo ki anlamıyom bizim köpekler? Yani Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri mi olacak köpek? Hayatında olacağın en yüksek yere gelmişsin, kuvvet komutanısın, Genelkurmay başkanısın.

- Köpek şimdi kalkıp buraya gelecek herife selam duracağız ya... Önünde bir de selam duracağız. A... ... senin. Böyle bir şey olamaz ya.

- Amerika eliyle alıyo k.... Hazırolda da böyle selam duruyor. Köpek!

zaman

Bu haber toplam 1088 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri