Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

'Gaz veren' gazeteciler belli oldu

01.02.2010 07:22
Erdoğan'ın, partisinin grup toplantısında söylediği, "Bize gaz veren gazeteciler var." sözüyle kimleri kastettiği ortaya çıktı.

Başbakan Erdoğan'ın, partisinin grup toplantısında söylediği, "Bize gaz veren gazeteciler var." sözüyle kimleri kastettiği ortaya çıktı.

TRT'de katıldığı programda 'gaz veren gazetecilerin kimler olduğu' sorulunca Başbakan, dosya içinde bazı yazılar gösterdi. O dosyada beş yazarın olduğu ve Başbakan'ın ilgili yazıları fosforlu kalemle işaretlediği görülüyor.

Başbakan Tayyip Erdoğan'ın, partisinin grup toplantısında söylediği, "Bize gaz veren gazeteciler var." sözüyle kimleri kastettiği ortaya çıktı. TRT'de katıldığı programda bu isimlerin kimler olduğu sorulunca Başbakan, dosya içinde bazı yazılar gösterdi. O dosyada beş yazarın olduğu ve Erdoğan'ın ilgili yazıları fosforlu kalemle işaretlediği görüldü. 'Gaz verenlerin' tamamı Doğan Grubu gazetelerinde yazıyor. Bu isimler Yalçın Doğan, Oktay Ekşi, Güngör Mengi, Tufan Türenç ve Mehmet Ali Birand.

Erdoğan ayrıca, "Madem ki inanmıyorsun Genelkurmay Başkanı'nı görevden alırsın" diye gaz verenler arasında CHP lideri Deniz Baykal'ın da bulunduğunu ifade etti

Bu haber toplam 1194 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri