Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erdoğan'ın önünde Gökçek'i Fırçaladı

02.12.2010 08:23
Erdoğan ile Gökçek arasındaki sohbet uzadıkça uzadı, bu duruma en çok üzülen ise Bakan Atalay oldu.

Erdoğan, Gökçek'i çağırdı bu duruma İçişleri Bakan Atalay fena bozuldu. Erdoğan ile Gökçek arasındaki konuşma süresinin uzamasına sinirlenen Atalay, Başbakan kürsüdeyken tepkisini dile getirdi, Gökçek'e ayıp ettin dedi. İşte o gergin anların özeti;

Ankara'da bugün MOBESA sisteminin açılış töreni vardı. Ankara Valisi, Çubuk'un salatalığından Ayaş'ın domatesinden bahsetti, Erdoğan anlatılanları gülümseyerek izledi.

Konuşma sırası İçişleri Bakanı Beşir Atalay'a geldiğinde  Erdoğan, yanındaki boş koltuğa, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'i çağırdı. Atalay konuşma yaparken  Erdoğan ile Gökçek, arasındaki sonbet uzadıkça uzadı.

GERGİNLİĞİN İPUCU TOKALAŞMADA

Atalay'ın konuşması biterken kürsüye bu kez de Başbakan Erdoğan çıktı. Atalay ise bu sırada protokolde kendisine ayrılan bölüme geçti. Ankara valisiyle tokalaşan Atalay, Gökçek'e ise zoraki tokalaştı. Atalay, kısa bir süre sonra Gökçek'e yaklaşarak, Erdoğan ile olan sohbetin neden bu kadar uzadığını sordu. İşte Atalay ve Gökçek arasındaki o gergin dakikalar: 
Bu haber toplam 2128 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri