Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İstanbul'da DOSTLAR BULUŞMASI

20.01.2010 21:28
Erdoğan, Milli Görüş'e emeği geçmiş isimleri bir araya getiriyor.

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Erol Erdoğan, İstanbul’da Milli Görüş’e emeği geçmiş isimleri bir araya getiriyor.

 
“Dostlar buluşması” adı verilen organizasyona İstanbul’da Milli Nizam Partisi, Milli Selamet Partisi, Refah Partisi ve Fazilet Partisi’nde görev yapmış ve halen hayatta olan bütün isimlerin davet edildiği öğrenildi.

 YOLLARINI AYIRANLAR DA DAVETLİ

Milli Görüş partilerinde siyaset yapmış, ancak daha sonra yollarını ayırarak farklı partilerde aktif siyasete devam eden isimlerin de davetliler listesinde olduğu öğrenildi. Cumartesi günü gerçekleşeceği öğrenilen “dostlar buluşması” hakkında bilgi veren Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Erol Erdoğan, İstanbul’da MNP, MSP, Refah ve Fazilet dönemlerinde Milli Görüş’e emeği geçmiş herkesi bir araya getirmek, eski dostlukları canlı tutmak adına böyle bir organizasyon yaptıklarını söyledi.

MİLLİ GÖRÜŞ’ÜN VEFASI

İstanbul’da Milli Görüş partilerinde yönetim kurulu üyeliği, disiplin kurulu üyeliği, belediye meclis üyeliği, ilçe başkanlığı, il hanımlar kurulu üyeliği, il gençlik kolları üyeliği, belediye başkanlığı ve milletvekilliği yapmış ve halen hayatta olan bütün isimlerin davet edildiğini bildiren SP İstanbul İl Başkanı Erol Erdoğan, “bu organizasyon Milli Görüş’ün bir vefasıdır” dedi.

Bu haber toplam 978 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri