Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erdoğan 'ellerimiz prangalı çalışıyoruz'

02.09.2010 23:45
Tv8 Ankara Temsilcisi Erkan Tan, Haluk Şahin ve Nazlı Ilıcak sordu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan yanıtladı.. Sorulardan biri de '12 Eylül'de 'hayır' oyları çok çıkarsa ne olacak?' oldu..

 Parti Genel Merkezi’nden özel olarak gerçekleştirilecen yayında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan soruları, kendisine yöneltilen eleştirileri ve gündemdeki gelişmeleri değerlendirdi..

'12 Eylül'de hayır çıkması durumunda ne olur' sorusuna Erdoğan 'Bir kez demokrasi ağır bir travma yaşar, ekonomik olarak ağır bir travma yaşarız.. Çünük hükümet olarak ellerimiz prangalı çalışıyoruz.. Danıştay birçok kararında bize zorluklar çıkarıyor' dedi..

Erdoğan ayrıca muhalefet liderleriyle neden canlı yayında tartışmadığını da şu sözlerle cevapladı: Bakıyoruz CHP lideri 'recep bey' diye bir ifadeyle hitap ediyor.. Demokratik olarak ileri olan ülkelerde de artık bu tür tartışmalar tercih edilmemeye başlandı.. Tamamen olay kişiselleştiriliyor.. Yaptığını ve yapacaklarını değil kişisel bir tartışmaya girmeye çalışılıyor. Bu yüzden' dedi..

Haber 7

AYRINITLAR GELECEK...

Bu haber toplam 904 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri