Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erdoğan'dan "M. Ali Erbil" göndermesi

20.03.2009 14:44
Başbakan Erdoğan, partisinin 51. mitingini Karaman'da yapıyor. Erdoğan, kendisini televizyona çağıran Baykal'a Mehmet Ali Erbil göndermesi yaparak cevap verdi:
Başbakan Erdoğan, partisinin 51. mitingini Karaman'da yapıyor. Erdoğan'ın açıklamaları şöyleydi:

"Nasıl hakaret yağdırdıklarını görüyorsunuz. Anakara'dan doışarı çıkamadılar. Ofislerinden kafalarını dışarıya çıkaramadılar. En son Sayın Baykal Mardin'den Kars'a kadar gitti. Memnun olduk.

Ciddi bir projeleri var mı? Yok. Çünkü bunların lugatinde hizmet diye bir şey yok.

Tutturmuş bir televizyon televizyon. Televizyona çıkıp ne yapacaksın. Şov mu yapacaksın. Televole'de var bir adamın onunla beraber şov yaparsın sen. Sana milletim şovun nasıl yapıldığını 29 Mart'ta gösterecek. Sandıktaki şovu göreceksin.,

Bunlar üç kafadar CHP, MHP ve yandaş medyaları. Dikkat edin bunlar aynı dili konuşuyorlar. Aynı şeyi söylüyorlar. Bunlar kendilerini milletin üstünde görürler. Milletin oyunu çobanın oyu yerine koyarlar. Sen benim çiftçime göbeğini kaşıyan diyeceksin sonra çiftçinin hakkını savunma ayağına yatacaksın.

Sayın Baykal ve Bahçeli'ye sakın üç tane Karaman koyununu emanet etmeyin. Kaybedip gelirler."

Sayın Bahçeli daha önce DSP'nin kuyruğuna takıldı. Sonra hükümeti bırakıp kaçtı. Şimdi de CHP ve İkitelli Medyasının peşine takıldı. Sayın Bahçeli klavuzlarını iyi seç. Bunlardan sana klavuz olmaz.
Şimdi de meydanlara saçma sapan iftiralarla konuşuyor. Sayın Bahçeli beni milletim vekil yaptı. Sayın Bahçeli iddialarını ispatlamazsan namertsin. Bundan daha iyi fırsat olur mu? Tam seçim arefesi.. Hangi savcıyla nerede ne konuşmuşum onu anlat.

Bu haber toplam 1128 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri