Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ergenekon da Zanlılardan 2'si Hastanelik

05 Temmuz 2008 / 09:02
''Ergenekon'' soruşturmasında sevk edildikleri adliyede savcılık sorgularının ardından rahatsızlanan Kemal Aydın ile Neriman Aydın, hastaneye kaldırıldı

Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesinde, soruşturmayı yürüten Cumhuriyet savcılarına ifade veren Kemal Aydın ile Neriman Aydın, sorgularının tamamlanmasının ardından rahatsızlandı.

Adliyeye çağrılan ambulanstaki sağlık görevlilerince ilk müdahaleleri yapılan Kemal ve Neriman Aydın, daha sonra Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Kemal Aydın ile sedyeyle hastaneye alınan Neriman Aydın'ın sağlık durumlarının ciddi olmadığı ve hastanede gerekli tedavilerine başlandığı öğrenildi.

EMEKLİ ORGENERAL HURŞİT TOLON ADLİYEYE SEVK EDİLDİ


''Ergenekon'' soruşturması gözaltında tutulan emekli Orgeneral Hurşit Tolon adliyeye sevk edildi.

İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğünde işlemleri tamamlanan Tolon, saat 08.40 sıralarında adliyeye sevk edildi.

ERUYGUR DA RAHATSIZLANMIŞTI

Sorgu sırasında rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan emekli Orgeneral Şener Eruygur'un tansiyonunun normale indiğini belirtildi.

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Dedeoğlu, rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan emekli Orgeneral Şener Eruygur'un tansiyonunun normale indiğini söyledi.

Emekli Orgeneral Eruygur'un tedavisinin sürdürüldüğü Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesine gelen Dedeoğlu, çıkışta gazetecilere yaptığı açıklamada, Eruygur ile görüşemediğini kaydetti.

Dedeoğlu, emekli Orgeneral Eruygur'un tansiyonunun 18'e çıkması üzerine hastaneye getirildiğini ifade ederek, ''Şu anda tansiyonu normale indi, tedavisi sürüyor'' dedi.

ADD Genel Başkanı emekli Orgeneral Şener Eruygur, Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'nde, savcılıktaki sorgusunun başlamasının ardından rahatsızlanarak, ambulansla Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılmıştı.

Kaynak:
Bu haber toplam 776 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri