Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yılın transferi Cübbeli

18.08.2010 15:07
Ne Erman Toroğlu, ne 'Kurtlar Vadisi Pusu' ne de başka bir proje... İster inanın, ister inanmayın, televizyonda yılın transferini Flash TV yaptı

Bugün Milliyet'in Cadde ekinde "Ne Erman Toroğlu, ne 'Kurtlar Vadisi Pusu' ne de başka bir proje... İster inanın, ister inanmayın, televizyonda yılın transferini Flash TV yaptı" diyen Ali Eyüboğlu, yılın transferinin kim olduğunu da şöyle yazdı:

"Flash TV, Habertürk'te konuk olduğu her programa iyi reyting kazandıran Cübbeli Ahmet Hoca'yı kaptı ve ramazanla birlikte ona 'Cübbeli Ahmet Hoca İle Sohbetler' adlı bir iftar programı yaptırmaya başladı."

İFTAR PROGRAMI DEĞİL STAND UP

"Şimdiye kadar bu programı izlememiş olanların çok şey kaybettiğini söyleyebilirim. Çünkü bambaşka bir iftar programı bu. Hoca, Flash TV'de kendisini izleyenlere sadece dini konularda bilgi vermiyor, resmen stand up yapıyor..." 
diyen Eyüpoğlu, yazısına şöyle devam etti: 

CEMAATİ GÖREVE DAVET EDİYOR 

"Hem de ne stand up! Cübbeli Ahmet Hoca, 'cemaat televizyonları' diye adlandırdığı kanallarına saydırmayı da ihmal etmiyor. Anlattıklarından iyi bir televizyon izleyicisi olduğu ortaya çıkan Cübbeli Ahmet, "Bu işleri sadece bana bırakmayın. Siz de izleyin, yaptıkları yanlışları o kanalların yöneticilerine iletin" diyerek izleyenlerini de göreve davet ediyor."

BUNLAR İNSANI DİNDEN ÇIKARIR

"Cemaat televizyonlarının birinde izlediği bir film için, "Bunlar insanı dinden imandan çıkarır" diyen Cübbeli"
nin, programı reklama girerken yönetmene attığı pası diline dolayanlara da sitem ettiğini yazan Ali Eyüboğlu şöyle sürdürdü yazısını:

"Ne yani, kanal reklam arası verince ben burada kendi kendime mi konuşacağım. Tabii ki reklama pas atıp, susacağım."

Programı şimdiye kadar hiç izlememişseniz, şiddetle tavsiye ederim. Hayata dair anlattığı anekdotlar, yaptığı espriler, insanı Cem Yılmaz'ın stand up gösterilerini izlemiş kadar eğlendiriyor.


Bu haber toplam 1542 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri