Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ertuğrul Sağlam son noktayı koydu.

12.09.2009 10:10
Ertuğrul Sağlam, Sercan Yıldırım’ın transferine son noktayı koydu.
Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, golcü futbolcusunun Bursa’da mutlu olduğunu belirterek, “Sercan Yıldırım gelecek sezon sonunda mutlaka iyi bir Avrupa takımına transfer olacak” diye konuştu...

Deneyimli teknik adam, “Sercan sezona çok iyi başladı. İyi de devam ediyor. Transferiyle ilgili açıklamalar ya da yaşananlar onu olumsuz etkilemedi. Zaten pek çok şeyin farkında. İyi futbolcu olmasının yanı sıra çok olgun insan. Bursaspor’da kalmaktan dolayı da çok mutlu. İnanıyorum ki Sercan bu sezonu dolu dolu geçirerek sezon sonu daha fazla istenen bir futbolcu olacak” dedi.

KALİTESİNİN FARKINDA

Sercan'ın çok genç olmasına rağmen her şeyi çok iyi değerlendirdiğini de sözlerine ekleyen Sağlam şöyle konuştu: “Ben onun teknik direktörü olarak ve onu çok iyi tanıyan birisi olarak ‘Sercan büyük takımlara ya da Avrupa’ya gidemedi’ diye üzgün değil hatta çok mutlu olduğunu biliyorum. Başarılı geçirilmiş bir sezonun sonunda hangi şartlar da transfer yapabileceğinin o da farkında. Sezon bitimi Avrupa’nın iyi takımlarından birine transfer olacağına inanıyorum.”

BUGÜN
Bu haber toplam 1004 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri