Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Eruygur'un Düşmesi Tartışılıyor

13 Kasım 2008 / 09:47
Org. Eruygur'un bu derece ağır yaralanmasının normal düşme olmadığı, oradan itildiği iddaları giderek güçleniyor.
EŞİM GÜRÜLTÜYE UYANDI
Hurşit Tolon'un eşi Ayla Tolon, "Saat 07.00 civarında, eşim gürültüye uyanıyor. Merdivenlerin başına geldiğinde Şener Eruygur'u ayakları havada, kendinden geçmiş bir biçimde buluyor. Hiç vakit kaybetmeden infaz koruma memurlarına haber veriyor ve Şener Paşa hastaneye kaldırılıyor. Şener Paşa'nın düşme sırasında duvarlara sıçrayan kanını temizlemek, kanlı duvarları boyamak istiyorlar. Ancak Tolon paşa, bu kanın silinmesini, boyanmasını istemiyor. Şener Paşa'nın düşmesinden sonra onun da başına bir şeyler gelecek diye korktuk. Çünkü bir süre odada yalnız kaldı. Şimdi odayı paylaştığı kişiler var" dedi.

'MERDİVENDEN İTİLDİ' İDDİASI SAÇMA
Eşinin sağlıklı bir biçimde kilo kaybının sürdüğünü belirten Ayla Tolon, bazı gazetelerde, "Şener Eruygur'un merdivenden itildiği" yolundaki iddiaları son derece saçma bulduğunu belirtti ve şunları söyledi:

"Bu saçmanın ötesinde bir şey. Bunun maksatlı olarak çıkarıldığına bebek bile bilir. Odada iki kişiden başka kimse yok. Bu iddiayı ortaya atanların neyi amaçladığı da ortada. Bu şekilde yazılması terbiyesizlik, saçmalık."

NORMAL DÜŞMEYLE MÜMKÜN MÜ?
Org. Eruygur'un vücudunda meydana gelen hasarın normal merdiven düşmesi olmadığı, Eruygur'un aşağıya itildiği, zaten Eruygur'la Tolon arasında sürekli tartışmalar yaşandığı, Tolon'un sürekli olarak krizlere girdiği ve ellerinin titrediği iddialar arasında...
Kaynak:
Bu haber toplam 960 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri