Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Eruygur'un Kayıtları Toplanıyor

22 Temmuz 2008 / 20:22
Eski Jandarma Genel Komutanı Emekli Orgeneral Şener Eruygur'un Görsel ve Yazılı Kayıtları Toplanıyor. Add, İl Başkanlarından Orgeneral Şener Eruygur'un Kayıtlarını İstedi.
Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklanan Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Başkanı ve eski Jandarma Genel Komutanı Emekli Orgeneral Şener Eruygur'un görsel ve yazılı kayıtları toplanıyor. ADD, il başkanlarından Orgeneral Şener Eruygur'un kayıtlarını istedi.

Ergenekon soruşturması kapsamında gözaltına alınan ADD Genel Başkanı ve eski Jandarma Genel Komutanı Emekli Orgeneral Şener Eruygur ile eski 1. Ordu Komutanı Emekli Orgeneral Hurşit Tolon tutuklanmıştı.

Genel merkezini Maltepe'deki binasına taşıyan ADD, şubelerinden tutuklanan Orgeneral Şener Eruygur'a ait dökümanları istedi.

Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Merkezi'nden ADD Şube Başkanlarına gönderilen bilgide, "Genel Başkanımız Sayın Şener Eruygur'un katıldığı ve konuşma yaptığı Şube etkinlikleri görsel ve yazılı kayıtlarının (CD halinde) en kısa sürede Kadıköy Şubemize gönderilmesini rica ederiz." ifadeleri yer aldı.

Atatürkçü Düşünce Derneği Kadıköy Şubesi eski başkanı Birol Başaran da Ergenekon soruşturması kapsamında gözaltına alınmıştı.


sondakika
Bu haber toplam 784 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri