Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erzurum da İlköğretimde patlama-VİDEO-

28 Ekim 2008 / 13:04
Erzurum'da bir ilköğretim okulunun kazan dairesi öğrenciler dersteyken patladı
Erzurum'daki Halitpaşa İlköğretim Okulu'nun kazan dairesinde öğrenciler dersteyken saat 10.00 sıralarında bir patlama meydana geldi. Patlamada ilk belirlemelere göre 8 kişi yaralandı.

Erzurum Valisi Sami Bulut da olay yerine geldi. Bulut, yetkililerden aldıktan sonra yapılan çalışmaları yerinde takip ediyor.

PATLAMADA YARALANAN KİŞİ SAYISININ 8 OLDUĞU, YARALILAR ARASINDA 1 ÖĞRENCİNİN BULUNDUĞU BİLDİRİLDİ

Erzurum'da bir ilköğretim okulunun kazan dairesinde meydana gelen patlamada yaralanan kişi sayısının 8 olduğu, yaralılar arasında 1 öğrencinin bulunduğu belirtildi.

Erzurum Valiliği'nden alınan bilgiye göre, Gaziler Mahallesi'ndeki Halit Paşa İlköğretim Okulu'nun kazan dairesindeki patlamada yaralananların kimlik tespit çalışması tamamlandı.

Daha önce yaralı sayısının 6 olarak belirlendiğini bildiren yetkililer, hastaneye yakınları tarafından kaldırılanlarla birlikte toplam yaralı sayısının 8 olduğunun tespit edildiğini ifade ettiler.

Erzurum'daki hastanelerde tedavi altına alınan ve sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenilen yaralıların isimleri şöyle:

''Ahmet Kırımlı, Zafer Vural, Bülent Adıgüzel, Muhammer Kömür, Mümin Dorma, Savaş Neğiş, Enver Demiroğlu ve ilköğretim okulu öğrencisi Filiz Yıldız.''

Bu arada, Erzurum Emniyet Müdürlüğü ekipleri de okulda meydana gelen patlamanın nedeninin belirlenmesi için çalışmalarına başladılar.

Kaynak:
Bu haber toplam 1616 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri