Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

eski cumhurbaşkanı Sezer

17 Mayıs 2008 / 14:28
Türk Sanayici ve İşadamları Vakfı'nın (TÜSİAV)geleneksel hale geterdiği ve bu yıl 13'ncüsü düzenlenen ödül töreninde yılın siyasetçisi ödülüne Sezer layık görüldü
Sezer'e 'yılın siyasetçisi' ödülü...

Türk Sanayici ve İşadamları Vakfı'nın (TÜSİAV)geleneksel hale geterdiği ve bu yıl 13'ncüsü düzenlenen ödül töreninde yılın siyasetçisi ödülüne Sezer layık görüldü.

DSP Genel Başkanı Zeki Sezer'e “yılın siyasetçisi” ödülü verildi.

Türk Sanayici ve İşadamları Vakfı'nın (TÜSİAV) geleneksel hale geterdiği ve bu yıl 13'ncüsü düzenlenen ödül töreni Ankara Swiss Otel'de dün gece yapıldı. Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan ve Ankara Ticaret Odası Başkanı Sinan Aygün başta olmak üzere çok sayıda davetlinin katıldığı gecede, DSP Genel Başkanı Zeki Sezer'e “yılın siyasetçisi” ödülü verildi.
DSP lideri Sezer, gecede yaptığı konuşmada, Türkiye'nin her alanda zorluklar yaşadığını söyledi. Sezer, “Ülkemizin yaşadığı bu sıkıntılardan kurtulması için üretimi artırarak hızlı bir kalkınmayla birlikte sosyal adaleti gerçekleştirmeye gayret eden ve bu uğurda taşın altına elini koyanlara ödüller verilmesi, onları daha da yüreklendiren bir katkı olmuştur. Elini taşın altına koyanları ve başarıları nedeniyle ödüllere layık görülenleri de siyasete davet ediyorum” dedi.


Kaynak:
Bu haber toplam 828 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri