Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ezel nefes kesen finaliyle geliyor!

21.06.2010 11:48
atv'nin reyting rekortmeni dizisi 'Ezel', bu akşam sezon finaliyle ekrana geliyor. Saat 20.00'de nefesler tutulacak.

Bu akşam atv'de yayınlanacak 19'uncu bölümüyle sezon finali yapacak olan Ezel'in senaristleri Kerem Deren ve Pınar Bulut, gelecek sezon, diziye yeni isimlerin katılacağını söyleyerek ekledi: "Sezon finalinde biri daha Ezel'in kim olduğunu öğrenecek. Merak edilen Kenan Birkan hakkında yeni bilgiler ortaya çıkacak. Yeni sezonda ise oyun daha da kızışacak, saflar değişecek."

Dizinin oyuncuları Yiğit Özşener, Sarp Akkaya, Bade İşçil, Rıza Kocaoğlu, Sedef Avcı ve senaristleri Kerem Deren ve Pınar Bulut'a sezon finali ve yeni sezon hakkında merak edilenleri Sabah gazetesinden Pınar Yıldız  sordu. İşte o sorular ve cevapları:

EZEL BÜYÜK BİR OYUN KİMİN KAZANACAĞINI KESTİRMEK ZOR

Dizideki aforizmalar sezon boyunca herkesin dilindeydi, izleyenlerin bir şekilde hayatına dokundu. Sizin en beğendiğiniz söz hangisiydi?

- Yazan için hileli soru ama ille de seçeceksek: Birini sevmek, başka her şeyi daha az sevmek demektir...

Herkes heyecan ve merakla sezon finalinde neler olacağını merak ediyor. Bu konu hakkında ipuçları öğrenebilir miyiz?

- Bahar sonrası hayat enteresan olacak. Şimdi herkesin bir planı var. Önemli olan, birlikte mi harekete geçecekler, ayrı ayrı mı? Bazıları birleşecek. Bazıları ayrılacak. Biri daha Ezel'in kim olduğunu öğrenecek. Merak edilen adam Kenan Birkan hakkında yeni şeyler öğreneceğiz. En önemlisi, gelecek sezon hakkında da ipuçları bulacağız.

Yeni sezonda izleyiciyi neler bekliyor? Diziye yeni oyuncular katılacak mı?

- Biri daha Ezel'in kimliğini öğrenecek. Gelecek sezon, bir nevi oyunun ikinci eli başlayacağı için, kadroya katılan yeni isimler olacak. Gelenlerin kuvveti sebebiyle, oyun daha da kızışacak. Saflar değişecek. Oyunun kuralları değişecek. Herkesin yeni bir motivasyonu olacak. Ezel büyük bir oyun. Kimin kazanacağını kestirmek kolay olmayacak.

EZEL, CENGİZ'İ ÖLDÜRECEK Mİ?

İşte sezon finalinin özeti; Kenan'ın planı başarılı olmuştur. Oyunda her şey ikiye bölünmüştür artık: Eyşan'ın da, Ali'nin de kafasında ayrı bir plan vardır şimdi. Asıl soru, birlikte mi, ayrı ayrı mı harekete geçecekleridir. Cengiz ise sebep olduğu facianın cezasını çekmektedir. Ancak cezası henüz başlamamıştır bile...
 

'İpucu vermek imkânsız'
Yiğit Özşener (Cengiz)
Hikâyede ne gibi gelişmelerin olacağı konusunda ipucu vermem mümkün değil. Ancak seyirciyi hiç beklemedikleri gelişmelerin sarmalayacağını söyleyebilirim. Eylül'de yine ATV'de buluştuğumuzda neler olacağını hep birlikte göreceğiz.

'Seneye ben de izleyiciyim'
Sedef Avcı (Bahar)
Valla ipucu veremem ama tek söyleyeceğim yeni bir sayfanın açılacak olması.Yeni sezonda ben de izleyici tarafına geçeceğim için ben de merak ediyorum. Diziye yeni katılacak oyuncular olacak. Dengeler onlarla beraber değişecektir.

'Şüphe tek gerçektir'
Sarp Akkaya (Tefo)
Tuncel Kurtiz'in ağzından çıkan her söz bir aforizma... Ama şunu söyleyebilirim ki; "Şüphe tek gerçektir." Söylenecek bir söz kalmadı, yarın hep birlikte izleyeceğiz. Şu an büyük bir merakla yeni karakteri yani Kenan Birkan'ın getireceklerini bekliyoruz.

Bu haber toplam 2202 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri