Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Altaylı yine ayarını bozdu

23.04.2010 12:55
Dün gece ekrana Teke Tek programında bir izleyiciden gelen e-mail Fatih Altaylı'nın yine ayarını bozdu...

Fatih Altaylı ile Murat Bardakçı'nın birlikte sunduğu "1915 soykırımı mi tehcir mi?" başlıklı ve Ermeni olaylarının konu edinilen Teke Tek programının dünkü konuğu sosyolog Dr. Hüseyin Çelik oldu.

Konuyla ilgili araştırmaları bulunan Hüseyin Çelik'i konuk eden Fatih Altaylı, programın bir bölümünde reklama gidince olanlar oldu.

REKLAM ARASI GELEN E-MAİL
Teke Tek programının arasında verilen reklamın ardından programın başlamasından kısa bir süre sonra Fatih Altaylı, konuşmalara müdahale ederek gelen bir e-maili okudu. E-mailde yazılan mesaj Fatih Altaylı'lıyı çıldırtmaya yetti. Mailde neden reklam arası verildiği merak ediliyor ve konuğa reklam arasında mahalle baskısı yapılıp yapılmadığı sorgulanıyordu.

FATİH ALTAYLI VİTESTEN ATTI!

İşte Fatih Altaylı'nın koptuğu o an:

Fatih Altaylı: Beyefendi siz herkesi kendiniz gibi mi zannedersiniz. Arkadaşlar uyarıyorlardı, 23.45'de reklam arası vermemiz gerekiyordu. Konuğumun lafını bozmayayım diye bölmeyeyim diye 23.48'e kadar bekledim. Arkadaşlar uyarınca reklamların belli bir vakitte girmesi lazım. Arkadaşlar uyarınca vermek zorunda kaldım

Murat Bardakçı: Niye hesap veriyorsun, anlatamazsın ki!

Fatih Altaylı: Hayır böyle dangalaklar olduğu zaman bunlara bir şey söylemek lazım.

Murat Bardakçı: Anlatamazsın ki...

Bu haber toplam 1404 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri