Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Altaylı'nın çıldırdığı an!

04.01.2010 01:54
Fatih Altaylı yine çileden çıktı! Canlı yayında kendisine gelen bir izleyici yorumu karşısında adeta sinir krizi geçirdi.

Fatih Altaylı yine çileden çıktı! Canlı yayında kendisine gelen bir izleyici yorumu karşısında adeta sinir krizi geçirdi.

Fatih Altaylı ve Murat Bardakçı'nın sunduğu Teke Tek programın dün geceki konuğu Prof. Dr. Mehmet Çelik'ti. Programdaki tartışma konusu ise Katolik ve Ortodoks'un faykıydı.

Muhabbet 'ekümenik iddiasına' gelince, Altaylı 'ekümenik iddiası bizi ilgilendirmez' dedi.

Altaylı'nın bu sözüne takılan bir izleyici, 'Ekümenik iddiası bizi ilgilendirmez diyemezsiniz' diye mail yollayınca, Fatih Altaylı öfkesini dizginleyemedi.

Kameralara dönerek, maili gönderen izleyiciye başladı saydırmaya...

İşte Altaylı'nın o sözleri:

"Sana mı soracağız ne diyeceğimizi! Deriz... Hadi ne yapacaksın! Allah Allah! Böyle mailler geliyor... 'Diyemezsiniz' diyorlar... 'Bizi ilgilendirmez' dedim mesela, ne yapacaksın? Bu dini bir meseledir, bu da bir görüştür, bunu da üstelik bilenler söylüyor... Sizin gibi dangıl dungul, herhangi bir şey bilmeden abuk sabuk konuşanlar değil! Diyemezsinizmiş! Sana mı soracağız! Dedim, hadi ne yapıyorsun! Tövbe estağfurullah! Ne hasta ruhlu adamlar var dünyada ya! Dangalaklar ya!"

İŞTE O ANLARIN VİDEOSU


Kaynak:
Bu haber toplam 4710 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri