Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

FB ve GS'nin maçı nasıl şifresiz izlenir?

01.12.2009 15:08
UEFA Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe ve Galatasaray'ın grup maçları bu hafta. İki takımımızın maçlarını şifresiz izlemek mümkün mü? Bu sorunun cevabı evet. Peki nasız izlenilebilir?

 

Bu hafta UEFA AVrupa Ligi haftası ve temsilcilerimiç Fenerbahçe ve Galatasaray Çarşamba ve Perşembe günü rakipleriyle kapışacak. Fenerbahçe, İstanbul'da yenildiği Hollanda ekibi Twente ile Çarşamba günü, Galatasaray ise Yunanistan'da mağlup ettiği Panathinakos ile Perşembe günü karşılaşacak...Bu iki maçı şifresiz izlemek mümkün mü? Bu sorunun cevabı evet. Peki bu maçlar nasıl şifresiz izlenir sorusunu ise www.tumspor.com yine araştırdı ve elinizdeki reciver markasına göre karşılaşmaları nasıl izleyebileceğinizi öğrendi.

TWENTE-FENERBAHÇE

Fenerbahçe'nin deplasmanda Hollanda ekibiyle oynayacağı bu maçı El Cezire Sport+6, Eredevise Live1, Eurofotbol, NTV + Sport Classic, Polsat Futbol 3, Sport 1 (Ukr), Sport Ro, Supersport 3 kanalları canlı ve şifreli yayınlayacak. Tümspor takımlarımızın grup maçlarını canlı ve şifresiz yayınlayan Itv, yani İctimai TV'ye ulaştı ve bu maçın canlı yayınlanıp yayınlanmayacağını sordu. Canlı maçların akışını gösteren tabloda bu maçın İctimai TV tarafından canlı yayınlanacağı belirtilmemişti ama İctimai TV yetkilileri Twente-Fenerbahçe maçını canlı yayınlayacaklarını açıkladı. Bu bilgiden sonra İctmiai TV nasıl seyredilebilir sorusuna cevap aradık ve cevabı sizinle paylaşıyoruz. Bu bilgileri Galatasaray-Panathinakos maçının bilgilerinden sonra bulabileceksiniz...

GALATASARAY-PANATHİNAKOS 

Perşembe günü oynanacak bu maçı El Cezire Sport, ANT 1, Eredivise Live 2, eurofotbol, Gol tv (Amerika), Hi Sports, NTV + Sport Clasic, Polsat futbol, Slovenia TV2, Sport 3 (ukr), Sport TV1, Sportmania, Star TV, Supersport, Yes sport, Digatal HD5, HD Smart, NTV+ sport HD, Sporttv HD kanalları canlı yayınlıyor. Star TV'de ise bu maç şifresiz.

İÇTİMAİ TV NASIL SEYREDİLİR, TWENTE-FENERBAHÇE MAÇI İÇİN

 MORALHABER.NET
Bu haber toplam 3030 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri