Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

FB kombineleri tavan yaptı

26 Mayıs 2008 / 23:10
Kombine rakamın 21 bin olduğu ve her geçen gün satışların artarak devam ettiği belirtildi
Fenerbahçe kombinede tavan yaptı

Fenerbahçe Kulübü'nden yapılan açıklamada, bugün itibari ile sponsorlar hariç ulaşılan rakamın 21 bin olduğu ve her geçen gün satışların artarak devam ettiği belirtildi. Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

Fenerbahçe Kulübü, kombine kart satışlarında 21 bin rakamına ulaştıklarını açıkladı.

Fenerbahçe Kulübü'nden yapılan açıklamada, bugün itibari ile sponsorlar hariç ulaşılan rakamın 21 bin olduğu ve her geçen gün satışların artarak devam ettiği belirtildi. Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

''Geçen yıl sponsorlara verilen yerler hariç erişilen 24 bin kombine kart satış rakamı bu yıl geçilecektir. Çünkü, daha bir transfer bile yapılmadan, bugün itibariyle ulaşılan rakam 21 bindir ve her geçen gün satışlar artarak devam etmektedir. Taraftarımıza gösterdiği yoğun ilgiden dolayı da teşekkür ederiz. Ayrıca Fenerbahçe Kulübü bugüne dek olduğu gibi bu yıl da kombine kart alan taraftarların kendi yerlerinde oturabilmeleri ve rahat bir biçimde müsabakaları takip edebilmeleri için her türlü önlemi alacak, hiçbir kişi ya da grubun taraftarlarımızı yerlerinden kaldırmasına ya da rahatsızlık vermesine müsaade etmeyecektir. Bu konu ile ilgili olarak kombine kart satışında da gereken özen gösterilmektedir.''

Ayrıca bazı gazetelerde çıkan haberlerle ilgili olarak yapılan açıklamada, ''GFB grubunun Maraton Tribünü'ne taşınmasının yönetimimizde sıkıntı yarattığı ve hatta bu sebeple Maraton Tribünü'nde kombine satışını durdurduğumuz iddia edilmektedir. Söz konusu haber kesinlikle doğru değildir.

Bu arada kulüp komine kart satış görevlisi Ertunç Nuray'ın da GFB ile yaşandığı öne sürülen bu gerginlik nedeniyle işine son verildiği öne sürülmektedir. Bu iddia da doğru değildir. Ertunç Nuray'ın bir şahısa 200 kombine satmaya çalışmasının tespit edilmesi üzerine görevine son verilmiştir. Kulübümüz bu şekilde toplu satış yapmamaktadır'' denildi.
Kaynak:
Bu haber toplam 1262 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri