Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yıldırım'ın taraftarla arası açıldı

07.10.2009 20:30
Fenerbahçeli taraftar oluşumu antu.com Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a neden kızdı. antu.com'un aldığı karar ne oldu?
Taraftar oluşumun internetteki "www.antu.com" adresli sitesinde konuylailgili yapılan açıklamada, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın, biletfiyatlarının pahalı olduğu yönünde yaptıkları eleştirilere çok kızması nedeniyle,ödüllerin bu yıl sahiplerine verilmemesi kararı alındığı ifade edilerek, "Bukızgınlık bize karşı çok olumsuz bir tavır takınmasına, bizim de bu yıllık buödülleri vermeme kararı almamıza yol açtı" denildi.

Açıklamada, başkan Yıldırım ve Fenerbahçeli yöneticilere hitaben şuifadelere yer verildi:"Sayın Başkanımız, bu ödülleri antu.com vermiyor. Büyük Fenerbahçetaraftarı veriyor. Oylama bittikten sonra siz isteseniz de istemeseniz de buödüller Fenerbahçe taraftarının gönüllerinden sahiplerine takdim edilmiştir.Ödülleri vermeye başladığımızdan itibaren yaklaşık 1 milyon, bu yıl da 200 binkişinin, kulübüne hizmet edenleri onore etmesi için kimsenin icazetine ihtiyacıyok. O ödüller anket bittiği anda sahiplerine verilmiş, o ödül töreni detamamlanmıştır.Sayın başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimiz, şunu iyi biliniz ki; bizimeleştirilerimiz yerini bulup böyle haksız zamlar, yanlış uygulamalar geriçekilsin, futbol takımı sizlere bu kararı aldıracak özgüveni sağlayan sportifbaşarılara, zaferlere sürekli imza atmaya devam etsin de biz bu ödülleri hiçvermeyelim razıyız. Çünkü bizim misyonumuz ödül vermek değil, taraftarımızınsesini duyurmak ve Fenerbahçemize faydalı olmaktır.Antu.com'un internet sitesinde taraftarlar arasında yapılan oylamasonucunda, belirlenen ödüller, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki bir ligmaçı öncesi törenle sahiplerine veriliyordu.


Bu haber toplam 1458 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri