Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Fener ve Kartal'ın Tuncay savaşı

24.11.2009 15:24
Uzun süredir Türkiye’den gelen bütün teklifleri geri çeviren Tuncay Şanlı, en sonunda pes etti

Uzun süredir Türkiye’den gelen bütün teklifleri geri çeviren Tuncay Şanlı, en sonunda pes etti. Fenerbahçe ile Beşiktaş arasındaki Tuncay Şanlı savaşı yeniden kızıştı. ıldız oyuncunun menajeri Murat Kuş, bugün Stoke City yöneticileriyle masaya oturarak, F.Bahçe ve Beşiktaş'ın önerilerini bildirecek.

Uzun süredir bu transferi gerçekleştirmek için gizliden gizliye çalışan, ancak futbolcunun olumsuz cevap vermesi yüzünden amaçlarına ulaşamayan iki kulüp, Tuncay'dan gelen olumlu sinyal üzerine yeniden harekete geçti.

Stoke City'de sürekli yedek kaldığı için mutsuz olan Tuncay Şanlı'nın, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın cazip tekliflerde bulunmaları nedeniyle Türkiye'ye dönmeyi ciddi şekilde düşünmeye başladığı belirtildi. Yıldız futbolcunun menajeri Murat Kuş, dün sabah apar topar İngiltere'ye giderek, Stoke City'nin Portsmouth'u 1-0 yendiği maçı izledi. Karşılaşmanın son dakikalarında forma şansı bulan Tuncay ile akşam bir araya gelen Kuş, bugün de Stoke City yöneticileriyle görüşecek.

Tuncay Şanlı'da özellikle Fenerbahçe Yönetimi'nin ısrarcı davrandığı belirtildi. Stoke City'nin, sezon başında Middles- brough'dan Robert Huth ile birlikte toplam 11 milyon sterline aldığı milli futbolcu için en az 5.5 milyon sterlin isteyeceği ifade edildi. Beşiktaş'ın da bu parayı ödemeye hazır olduğu bildirildi

Bu haber toplam 1198 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri