Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Fenerbahçe Galatasaray! Kim kazanır?

21.10.2009 13:48
Fenerbahçe ezer diyen de var, Galatasaray diyen de. Ama ikisi de kaybetsin Beşiktaş kazansın diyen de var...
SİBEL CAN: 2-0 Fener alır

Koyu bir Fenerbahçeli olarak bilinen ünlü şarkıcı Sibel Can derbide gülen tarafın kendileri olacağını iddia etti. Özellikle Şükrü Sa-
racoğlu'nda Galatasaray'a karşı büyük bir üstünlüklerinin bulunduğunu vurgulayan Sibel Can, maçı 2-0 kazanacaklarını belirtti.

EBRU GÜNDEŞ: Önce centilmenlik

Sesi ve yorumuyla Türkiye'nin en sevilen sanatçılarından birisi olan Fenerbahçeliliğiyle tanınan Ebru Gündeş, öncelikle derbinin centilmenlik çerçevesi içinde geçmesini dilerken, 'Tabi ki Fenerbahçe 2-1 kazanır. Ama yeter ki kavga, gürültü olmasın' dedi.

DEMET ŞENER: Fener 2-1 alır!

Ünlü basketbolcu İbrahim Kutluay'ın manken olan eşi Demet Şener, Fenerbahçe'nin 2-1 kazanacağını tahmin ettiğini söyledi.

KEREM ALIŞIK: Tabii ki Fener

Fenerbahçe taraftarı olarak bilinen tiyatrocu ve film sanatçısı Kerem Alışık, derbiyi kesinlikle kazanacaklarının altını çizerken, 'Kadıköy'de Fenerbahçe'nin suyundan mıdır nedir! Bizim Galatasaray'a üstünlük sağlayacağımızı düşünüyorum' diyerek ilginç bir yaklaşımda bulundu.

ERKAN PETEKKAYA: Gönlüm G.Saray'da

Dizi film yıldızı Erkan Petekkaya ise, 'Gönlüm Galatasaray'dan yana. Skor tahmini yapabilseydim loto oynardım. İyi oynayan kazansın' dedi.

KAYAHAN AÇAR Skor 3-1 olur

Aşk şarkılarının unutulmaz ismi ve bestekar Kayahan Açar, Galatasaraylı olduğunu ama fanatik olmadığını belitirken, 'Derbinin skorunu 3-1 olarak tahmin ediyorum. Bu kadar da iddialıyım. Ama kimin kazanacağını bilemiyorum' derken Fenerbahçe'nin Galatasaray'a karşı kendi sahasında anlaşılmaz bir biçimde psikolojik üstünlüğünün olduğunu vurguladı.

ELİF ECE UZUN: 3-1 Fenerbahçe

Güzel yüzü, düzgün fiziğiyle gönülleri fetheden manken Elif Ece Uzun da Fenerbahçe'nin derbiyi 3-1 kazanacağını iddia etti.

CEM HAKKO: 1-1 biter

Türkiye'nin tekstil devi olan Vakko'nun Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko, dünyanın en önemli derbileri arasında gösterilen Fenerbahçe-Galatasaray karşılaşmasında dostluğun kazanacağına inandığını söyleyerek mücadelenin de 1-1 berabere biteceği tahmininde bulundu.

RİFAT HİSARCIKLIOĞLU: 2-1 F.Bahçe

Türkiye'de parayı yöneten isimlerin başında gelen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, iyi bir Fenerbahçe taraftarı olduğunu belirtirken derbinin 2-1 Sarı Kanarya'nın üstünlüğüyle sona ereceğini iddia etti

HÜSEYİN ERKAN: İkisi de kaybetsin Beşiktaş kazansın

Türkiye'de para dünyasının önemli isimlerinden İstanbul Borsası Başkanı Hüseyin Erkan, Beşiktaşlı olduğunu ifade ederken, 'İkisinin de puan kaybedeceği bir skor beni mutlu edebilir' diyerek derbiyi büyük bir keyifle izleyeceğinin altını çizdi.

VEDAT AKGİRAY: 5-1 Galatasaray kazanır

Derbiyi yorumlayan ünlüler arasında en ilginç değerlendirmeyi Sermaye Piyasası Kurulu Başkanı Vedat Akgiray yaptı. Sportif anlamda Galatasaray'ın ciddi üstünlüğü olduğunu belirten Akgiray, 'Ben koyu bir Galatasaray taraftarıyım. O yüzden de derbiyi 5-1 kazanırız diye umut ediyorum' diyerek ilginç bir yaklaşımda bulundu.
Bu haber toplam 1392 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri