Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İşte Fenerbahçe'deki Galatasaraylılar

05.02.2010 12:22
Hasan Şaş'ı açıklamaları ortalığı karıştırdı. Galatasaray'ı tutan Fenerbahçeli futbolcular belli oldu..

Hasan Şaş'ın sarı-lacivert formayı giyen Galatasarayfutbolcular açıklamasıyla Semih, Volkan Demirel, Gökhan Ünal, Uğur, Selçuk ve Önder'i kastettiği ortaya çıktı...

Takvim Gazetesi'nin haberine göre, Türk futbolunun eski yıldızlarından Hasan Şaş'ın yaptığı, "Fenerbahçe'nin kadrosunda Galatasaray'ı tutan futbolcular var" açıklaması gündeme bomba gibi düştü.

Önder Turacı: Futbola Belçika'da başlayan Önder G.Saraylı. 2004'te Sarı-Kırmızılı takımla anlaşmış fakat transferinde son anda pürüz çıkması nedeniyle Fenerbahçe'nin yolunu tutmuştu.

GÖKHAN 2007'DE AÇIKLAMIŞTI

Gökhan Ünal: Kayserispor'da oynarken G.Saray'a transferi gündeme geldiğinde Sarı-Kırmızılı renklere olan aşkını birçok kez basın mensuplarıyla da paylaşmıştı...

Semih Şentürk: Semih de gençliğinde G.Saray'ı tutuyordu. Ailesinde Galatasaraylılar bir hayli fazlaydı.

Uğur Boral: Terim'le yaşanan 4 yıllık müthiş döneminden etkilenerek G.Saray'a sempati duymaya başladı. Uğur'un ailesindeki Galatasaraylılar'ın çokluğu da dikkat çekiyor.

AMCA VE DAYILARIN ETKİSİ

Selçuk Şahin: F.Bahçe taraftarıyla yıldızı barışmayan Selçuk'un G.Saraylı olduğu ile ilgili dedikodular birçok kez yer almıştı. Yaptığımız araştırmalara göre bu bilgi kesinlikle doğru.

Volkan Demirel: Belki de listedeki en şaşırtıcı isim... Sarı-Kırmızılılar'la oynanan derbilerde Fener'in en hırslı futbolcularından biri olarak dikkat çeken hatta Lincoln'le kavgasıyla gündeme oturan Volkan da aslında Galatasaraylı... Volkan hasta G.Saraylı amcası ve dayısının da etkisiyle Sarı-Kırmızılı renklere sempati duymaya başlamış.

Bu haber toplam 1354 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri