Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Futbol liglerinde sonuçlar ve puanlar

17.05.2009 18:17
TFF 2. Lig Yükselme ve Klasman Grupları'nda 2008-2009 sezonu sona ererken, TFF 3. Lig Klasman Grupları'na haftanın maçlarıyla devam edildi. Sonuçlar ve puanlar şöyle:

TFF 2. LİG YÜKSELME GRUBU-

Tarsus İdmanyurdu-Belediye Vanspor......................................( 2 - 1 )

Diyarbakır B.Ş. Belediyesi DİSKİ Spor-Körfez Belediyespor..( 1 - 2 )

Bucaspor-Mersin İdmanyurdu......................................................( 1 - 2 )

Beykoz 1908-Çorumspor..............................................................( 0 - 1 )

Eyüpspor-Tokatspor.......................................................................( 1 - 3 )

-TFF 2. LİG 1. KLASMAN GRUBU-

Gaziosmanpaşa-Pendikspor.....................................................( 0 - 1 )

Gebzespor-Bozüyükspor.............................................................( 1 - 0 )

Dardanelspor-BUGSAŞ Spor.....................................................( 0 - 0 )

Beylerbeyi-Darıca Gençlerbirliği.................................................( 3 - 2 )

-2. KLASMAN GRUBU-

Akhisar Belediye Gençlik ve Spor-Alanyaspor.........................( 1 - 4 )

Marmaris Belediyespor-Denizli Belediyespor..........................( 3 - 0 )

Afyonkarahisarspor-Adana Demirspor......................................( 3 - 0 )

Turgutluspor-Fethiyespor.............................................................( 2 - 1 )

-3. KLASMAN GRUBU-

İstanbulspor-Konya Şekerspor...................................................( 1 - 0 )

Etimesgut Şekerspor-Kırıkkalespor..........................................( 1 - 0 )

Türk Telekomspor-Kırşehirspor.................................................( 0 - 1 )

Maltepespor-Alibeyköy..............................................................( 3 - 2 )

-4. KLASMAN GRUBU-

Trabzon Karadenizspor-Erzurumspor......................................( 1 - 1 )

Karsspor-Arsinspor...................................................................( 4 - 2 )

Yimpaş Yozgatspor-Pazarspor..................................................( 2 - 3 )

-5. KLASMAN GRUBU-

Malatya Belediyespor-Şanlıurfa Belediyespor......................( 1 - 1 )

Şanlıurfaspor-GASKİ Spor.....................................................( 1 - 2 )

Adıyamanspor-İskenderun Demirçelikspor.........................( 2 - 2 )

Elazığspor-Mardinspor.............................................................( 0 - 0 )

-TFF 3. LİG 1. KLASMAN GRUBU-

Yıldırım Bosnaspor-Orhangazi Gençlerbirliği.....................( 2 - 0 )

Küçükköyspor-Oyak Renault.................................................( 1 - 0 )

Fatih Karagümrük-Yalovaspor.............................................( 2 - 3 )

Gölcükspor-Anadolu Üsküdar 1908 Spor..........................( 1 - 1 )

-2. KLASMAN GRUBU-

Nazilli Belediyespor-Bandırmaspor....................................( 1 - 2 )

Balıkesirspor-Mustafakemalpaşaspor...............................( 3 - 1 )

Aydınspor-Torbalıspor...........................................................( 1 - 0 )

Ispartaspor-Menemen Belediyespor..................................( 1 - 0 )

-3. KLASMAN GRUBU-

Keçiörengücü-İnegölspor.....................................................( 1 - 1 )

Orhangazispor-Düzcespor..................................................( 0 - 2 )

Aksarayspor-Keçiören Belediyespor..................................( 3 - 2 )

-4. KLASMAN GRUBU-

Sürmenespor-Erzincanspor...............................................( 1 - 2 )

Demirçelik Divriğispor-Bulancakspor...............................( 1 - 1 )

Ünyespor-Gümüşhanespor...............................................( 3 - 0 )

Kastamonuspor-Araklıspor................................................( 3 - 3 )

-5. KLASMAN GRUBU-

Diyarbakır Kayapınar B.-Batman B.....................................( 2 - 1 )

Belediye Bingölspor-Ceyhanspor......................................( 1 - 1 )

Batman Petrolspor-Kilis Belediyespor.............................( 4 - 1 )

Siirtspor-Bağlar Vuralspor....................................................( 1 - 2 )

-TFF 3. LİG'DE GÖRÜNÜM

 

TFF 3. Lig Klasman Grupları'nın bitimine 1 hafta kala Yalovaspor, İnegölspor, Kastamonuspor ve Batman Belediyespor play-off oynamaya hak kazandılar.

 

Gruplarda puan durumları şöyle:

-1. KLASMAN GRUBU-

Takımlar                        O   G   B   M   A   Y  AV   P

1.YALOVASPOR                   31  15  10   6  51  31  20  55

2.GÖLCÜKSPOR                   31  12  15   4  42  31  11  51

3.ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR    31  11  12   8  40  32   8  45

4.OYAK RENAULTSPOR             31  10   6  15  27  33  -6  36

5.KÜÇÜKKÖYSPOR                 31   9   6  16  25  48 -23  33

6.YILDIRIM BOSNASPOR           31   7  11  13  23  33 -10  32

7.FATİH KARAGÜMRÜK             31   8   7  16  33  40  -7  31

8.ORHANGAZİ GENÇLERBİRLİĞİ     31   8   7  16  31  47 -16  31

-2. KLASMAN GRUBU-

Takımlar                        O   G   B   M   A   Y  AV   P

1.BALIKESİRSPOR                31  14   5  12  43  45  -2  47

2.BANDIRMASPOR                 31  13   5  13  36  29   7  44

3.ISPARTASPOR                  31  12   7  12  39  42  -3  43

4.NAZİLLİ BELEDİYESPOR         31  12   6  13  33  31   2  42

5.MENEMEN BELEDİYESPOR         31  11   8  12  42  42   0  41

6.TORBALISPOR                  31  11   8  12  34  34   0  41

7.AYDINSPOR                    31  13   3  15  36  38  -2  39

8.MUSTAFAKEMALPAŞASPOR         31  10   6  15  37  50 -13  36

-3. KLASMAN GRUBU-

Takımlar                        O   G   B   M   A   Y  AV   P

1.İNEGÖLSPOR                   31  17   8   6  47  27  20  59

2.KEÇİÖRENGÜCÜ                 31  15  10   6  51  28  23  55

3.BURSA NİLÜFERSPOR            31  14  10   7  59  34  25  52

4.ORHANGAZİSPOR                31  11   9  11  52  40  12  42

5.KEÇİÖREN BELEDİYESİ          31  11   8  12  53  49   4  41

6.DÜZCESPOR                    31  10   8  13  37  36   1  38

7.AKSARAYSPOR                  31  10   5  16  47  56  -9  35

8.UŞAKSPOR                     31   0   0  31   6 119-113   0

-4. KLASMAN GRUBU-

Takımlar                        O   G   B   M   A   Y  AV   P

1.KASTAMONUSPOR                31  17   7   7  59  29  30  58

2.ARAKLISPOR                   31  13   8  10  43  36   7  47

3.GÜMÜŞHANESPOR                31  12   9  10  29  27   2  45

4.SÜRMENESPOR                  31  12   7  12  39  44  -5  43

5.BULANCAKSPOR                 31  10   9  12  25  34  -9  39

6.ÜNYESPOR                     31  11   4  16  34  42  -8  37

7.ERZİNCANSPOR                 31   9   7  15  28  42 -14  34

8.DEMİRÇELİK DİVRİĞİSPOR       31   6   6  19  25  50 -25  24

-5. KLASMAN GRUBU-

Takımlar                        O   G   B   M   A   Y  AV   P

1.BATMAN BELEDİYESPOR          31  15   9   7  45  27  18  54

2.BATMAN PETROLSPOR            31  14   6  11  50  39  11  48

3.SİİRTSPOR                    31  12   8  11  47  40   7  44

4.DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.    31  13   5  13  39  47  -8  44

5.BELEDİYE BİNGÖLSPOR          31   8  13  10  26  35  -9  37

6.CEYHANSPOR                   31   8  11  12  33  38  -5  35

7.BAĞLAR VURALSPOR             31  10   3  18  35  53 -18  33

8.KİLİS BLD.SPOR               31   7   4  20  30  57 -27  25

Bu haber toplam 784 defa okunmuştur

Etiket(ler): , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri