Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Futbolda haftanın programı:

07 Kasım 2008 / 12:53
Futbolda, Turkcell Süper Lig'e 10. hafta maçlarıyla devam edilirken, Bank Asya 1. Lig'de 11. hafta, TFF 2. Lig 1, 2, 3, ve 4. gruplarda 13. hafta, TFF 2. Lig 5. Grup ile TFF 3. Lig gruplarında 11. hafta karşılaşmaları oynanacak.

Futbolda, Turkcell Süper Lig'e 10. hafta maçlarıyla devam edilirken, Bank Asya 1. Lig'de 11. hafta, TFF 2. Lig 1, 2, 3, ve 4. gruplarda 13. hafta, TFF 2. Lig 5. Grup ile TFF 3. Lig gruplarında 11. hafta karşılaşmaları oynanacak.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel futbol liglerinde haftanın programı şöyle:

-TURKCELL SÜPER LİG-

Bugün:

20.00 Beşiktaş-Kocaelispor (BJK İnönü)

8 Kasım Cumartesi:

14.00 Ankaragücü-Bursaspor (Atatürk Olimpiyat-Cezalı)

19.00 Trabzonspor-Hacettepe (Hüseyin Avni Aker)

9 Kasım Pazar:

14.00 Konyaspor-Gençlerbirliği (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

14.00 Ankaraspor-Eskişehirspor (Yenikent ASAŞ)

14.00 Antalyaspor-Sivasspor (Antalya Atatürk)

14.00 Denizlispor-Kayserispor (Denizli Atatürk)

14.00 Gaziantepspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Kamil Ocak)

19.00 Fenerbahçe-Galatasaray (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

-BANK ASYA 1. LİG-

8 Kasım Cumartesi:

13.00 Kasımpaşa-Malatyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)

14.00 Adanaspor-Orduspor (Adana 5 Ocak)

14.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Çaykur Rizespor (GASKİ Spor Tesisleri)

9 Kasım Pazar:

13.00 Sakaryaspor-Boluspor (Sakarya Atatürk)

14.00 Samsunspor-Kardemir Karabükspor (Samsun 19 Mayıs)

14.00 Kayseri Erciyesspor-Manisaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

14.00 Kartalspor-Güngören Belediyespor (Kartal)

14.00 Giresunspor-Karşıyaka (Giresun Atatürk)

10 Kasım Pazartesi:

20.00 Diyarbakırspor-Altay (Diyarbakır Atatürk)

-TFF 2. LİG-

1. Grup

9 Kasım Pazar:

14.00 Gaziosmanpaşaspor-Dardanelspor (Gaziosmanpaşa)

14.00 Sarıyer-Gebzespor (Çayırbaşı)

14.00 Darıca Gençlerbirliği-BUGSAŞ Spor (Darıca İlçe)

14.00 Bozüyükspor-Beylerbeyi (Düzce 18 Temmuz-Cezalı)

14.00 Körfez Belediyespor-Eyüpspor (Alparslan Türkeş)

2. Grup

9 Kasım Pazar:

14.00 Fethiyespor-Bucaspor (Fethiye İlçe)

14.00 Akhisar Belediye Gençlikspor-Denizli Belediyespor (Akhisar İlçe)

14.00 Altınordu-Marmaris Belediye Gençlikspor (Alsancak)

14.00 Adana Demirspor-Turgutluspor (Adana 5 Ocak)

14.00 Afyonkarahisar-Alanyaspor (Afyon Atatürk)

3. Grup

9 Kasım Pazar:

14.00 Türk Telekom-İstanbul Maltepespor (Türk Telekom)

14.00 Kırıkkalespor-Zeytinburnuspor (Fikret Karabudak)

14.00 Beykoz 1908-Mersin İdmanyurdu (Beykoz)

14.00 İstanbulspor-Etimesgut Şekerspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

14.00 Alibeyköyspor-Konya Şekerspor (Alibeyköy)

4. Grup

8 Kasım Cumartesi:

14.00 Erzurumspor-Tokatspor (Erzurum Cemal Gürsel)

9 Kasım Pazar:

14.00 Çorumspor-Yimpaş Yozgatspor (Turhan Kılıççıoğlu)

14.00 Arsinspor-Akçaabat Sebatspor (Arsin İlçe)

14.00 Pazarspor-Karsspor (Pazar İlçe)

14.00 Trabzon Karadenizspor-Ofspor (Yavuz Selim)

5. Grup

9 Kasım Pazar:

14.00 Elazığspor-Şanlıurfaspor (Elazığ Atatürk)

14.00 Mardinspor-GASKİ Spor (Mardin 21 Kasım)

14.00 Diyarbakır Büyükşehir Belediye DİSKİ Spor-Adıyamanspor (Diyarbakır Atatürk)

14.00 İskenderun Demir Çelikspor-Malatya Belediyespor (İskenderun 5 Temmuz)

14.00 Şanlıurfa Belediyespor-Belediye Vanspor (Şanlıurfa 11 Nisan)

-TFF 3. LİG-

1. Grup

9 Kasım Pazar:

14.00 Orhangazi Gençlerbirliği-Gölcükspor (Orhangazi İlçe)

14.00 OYAK Renaultspor-Tepecik Belediyespor (Veledrom İç Saha)

14.00 Yalovaspor-Yıldırım Bosnaspor (Yalova Atatürk)

2. Grup

9 Kasım Pazar:

14.00 Aydınspor-Ispartaspor (Aydın Adnan Menderes)

14.00 Torbalıspor-Nazilli Belediyespor (Torbalı 7 Eylül)

14.00 Balıkesirspor-Mustafakemalpaşaspor (Balıkesir Atatürk)

14.00 Menemen Belediyespor-İzmirspor (Menemen İlçe)

14.00 Göztepe-Bandırmaspor (İzmir Atatürk)

3. Grup

9 Kasım Pazar:

14.00 Tavşanlı Belediye TKİ Linyitspor-İnegölspor (Tavşanlı İlçe)

14.00 Keçiören Belediyespor-Bursa Nilüferspor (Bağlum Belediye)

14.00 Pursaklarspor-Düzcespor (Cebeci İnönü)

14.00 Uşakspor-Orhangazispor (Uşak 1 Eylül)

4. Grup

9 Kasım Pazar:

14.00 Bulancakspor-Demir Çelik Divriğispor (Bulancak İlçe)

14.00 Kastamonuspor-Erzincanspor (Kastamonu Gazi)

14.00 Gümüşhanespor-Araklıspor (Yenişehir)

5. Grup

8 Kasım Cumartesi:

14.00 Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Hatayspor (Seyrantepe İlçe)

9 Kasım Pazar:

14.00 Ceyhanspor-Kahramanmaraşspor (Ceyhan İlçe)

14.00 Siirtspor-Bağlar Vuralspor (Siirt Atatürk
Bu haber toplam 800 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri