Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Florya'da ilk kriz çıktı

Galatasaray’da Bülent Korkmaz’ın teknik direktörlük görevine getirildiği ilk gün şok bir gelişme yaşandı.
Bülent Torkmaz Karl Heinz Feldkamp'ın gölgesinde çalışacak. İkilinin nasıl bir uyum içinde çalışacağı merakla bekleniyor.

Ancak ilk krizin daha birinci günü yaşandığı iddia edildi. Fanatik'ten Raşit Altun'un haberine göre ilk toplantıda Kalli ile Korkmaz'ın egemenlik savaşı futbolcular üzerinde buz etkisi yarattı.

Önce Kalli konuştu
Teknik danışman Karl Heinz Feldkamp futbolcularla Florya Metin Oktay Tesisleri’nde idman öncesi bir toplantı yaptı. Alman futbol adamı, oyunculara hitaben yaptığı konuşmada, “Bu tablo sizin eseriniz. Michael Skibbe sizin yüzünüzden gitti. Ligi en kötü ihtimalle ikinci sırada tamamlamanız gerekiyor” diye konuştu.

‘Toplantıları ben yapacağım’
İşte tam bu sırada odaya yeni teknik direktör Bülent Korkmaz girdi. Genç çalıştırıcının, “Bundan sonra burada patron benim. Toplantıları ben yapacağım ve Galatasaray’ın hedefi her zaman için şampiyonluktur. Ana amacımız ligi kazanmak. Bu formanın hak ettiği şey şampiyonluktur ve o uğurda sonuna kadar mücadele edeceğiz” şeklindeki sözleri odada buz gibi bir havanın esmesine neden oldu. Korkmaz’ın bu ani ve sert tavrının oyuncular kadar Kalli’yi de bir hayli şaşırttığı öğrenildi.
Bu haber toplam 1154 defa okunmuştur

Etiket(ler): ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri