Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Galatasaray'ın Arda için kararı

31.08.2010 23:14
Lig TV'ye telefonla bağlanan Adnan Polat, dün gece Arda Turan ile ilgili yapılan kıran kırana pazarlığın ayrıntılarını anlattı.

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, Arda Turan için İstanbul'a gelen Atletico Madridli yöneticilere "Kaptanım bana söz verdi bir kupa kaldırmadan kendisini hiçbir yere göndermem..." dedi ve transfere noktayı koydu.

Başkan Polat, Lig TV'ye telefonda yaptığı açıklamada "Dün gece yarısı Arda'nın menajeri Ahmet Bulut beni aradı ve büyük bir takım transfer için geldi. Çok da para veriyorlar, dediğinde hangi takım olduğunu bilmek istemiyorum, para da önemli değil... Ben Arda'yı hiçbir yere göndermem." diye aralarında diyalog geçtiğini söyledi.

Sarı kırmızılı kulübün başkanı Polat , "Arda Turan için Atletico Madridli yöneticiler İstanbul'a dün gelmişler ve her konuda transferi bitirmeye hazır olduklarını uzun uzun anlattılar. Aynı şeyi söylüyorum Arda'yı hiçbir yere göndermem. 22 yaşında kaptanlık pazubandını verdiğim futbolcumla aramda müthiş bir diyalog var. Real Madrid'de, Milan'da gelse Arda'yı hiçbir yere göndermem mümkün değil" diye konuşmasın tamamladı

Kaynak:
Bu haber toplam 764 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri