Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

G.Saray'da protesto var!

10.04.2010 20:07
Galatasaraylı taraftarlar, son haftalarda alınan kötü sonuçlar nedeniyle ''Sessiz protesto'' yapacak.

Galatasaraytaraftarlar, takımlarının yarın Diyarbakırspor ile oynayacağı maçta, son haftalarda alınan kötü sonuçlar nedeniyle ''Sessiz protesto'' yapacak.

Galatasaraytaraftar gruplarından UltrAslan'ın internet sitesinde yapılan açıklamada, haftalardır alınan kötü sonuçlar nedeniyle yarın Diyarbakırspor maçının ilk 5 dakikasında sessiz kalarak, protesto yapılacağı bildirildi.

Açıklamada şöyle denildi:

''Bu hafta oynanacak olan Galatasaray–Diyarbakırspor maçında her zamanki gibi yine tribünlerdeki yerimizi alacağız. Haftalardır alınan kötü sonuçlara rağmen çok sevdiğimiz 'arma'nın yanında olmaya devam ettik. Yeri geldiğinde futbolcularımıza tepkilerimizi, Galatasaray kültürüne yakışır bir şekilde gösterdik. Yarınki maçta da 'arma'nın hakkını vermesi gereken oyuncularımızın dikkatini bir kez daha çekmek amacıyla, karşılaşmanın başlama vuruşundan itibaren 5 dakika boyunca sessiz bir şekilde protesto ederek tepkimizi göstereceğiz.

Unutulmamalıdır ki, başarılar gelip geçicidir, ancak 'Galatasaray ve Galatasaraylılık Ruhu' her daim kalıcıdır. Bu protestomuzun amacı da bu bilincin ve mücadelenin sahaya en iyi şekilde yansıtılması içindir.''

Bu haber toplam 884 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri