Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Galatasaray'da Rijkaard depremi!

09.05.2010 13:25
Galatatasaray teknik adamlardan çektiğini hiçbir şeyden çekmedi. Dün akşamki mağlubiyet takımı yeni arayışlara yöneltti.

Son yıllarda takımın başına getirilen teknik adamlardan istediği verimi alamayan G.Saray’da yöneticiler, Rijkaard’ın gönderilmesini gündeme aldı. İlk aday Fatih Terim.  Terim'in alternatifi ise Schalke’nin alman çalıştırıcısı Felix Magath.

G.SARAY yönetimi Antalya mağlubiyeti sonrasında şoka uğradı. Yöneticiler karşılaşma bitiminde yaptıkları toplantıda, sezon başında büyük umutlarla takımın başına getirilen teknik direktör Frank Rijkaard’la yolları ayırmayı gündeme getirdiler.

Vatan'dan Yalımcan Sarpyel'in haberine göre ligdeki şampiyonluk yarışından koptuktan sonra bile şartlar ne olursa olsun sürekli hocasının arkasında duran ve önümüzdeki sene de yola Rijkaard ile devam etmeyi düşünen G.Saraylı yöneticiler, dün akşam alınan Antalya mağlubiyeti sonrası başka alternatifleri de masaya yatırmaya başladı.

PLASE FELIX MAGATH

LİSTENİN başında ise her kötü dönemde akla ilk gelen isim olan Fatih Terim bulunuyor. G.Saray’la sayısız başarıya imza atan tecrübeli hocanın görevi kabul etmeme ihtimalini de göz önünde bulunduran yöneticilerin alternatifi ise Schalke’nin alman çalıştırıcısı Felix Magath.

 

Bu haber toplam 1476 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri