Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Garipoğlu yurtdışına çıkmadı mı?

17.09.2009 03:29
7 ay önce işlenen cinayetin hemen ardından yurtdışına kaçırıldığı öne sürülen Cem Garipoğlu bahçelievlerde teslim oldu. Peki Cem yurtdışına çıktı mı?
Mart 2009 tarihinde Etiler'de bir çöp konteynırında vücudu başından ayrılmış şekild ebulunan Münevver karabulutun katil zanlısı Cem Garipoğlu 7 aydır bütün dünya da aranıyordu.

Cinayetin hemen ardından yurtdışına kaçtığı şeklinde yapılan haberler neticesinde Emniyet Güçleri İnterpol'le birlikte hareket ederek Cem Garipoğlu hakkında kırmızı bülten çıkarttı.

Garipoğlu'nun bugüne kadar İspanya, Rusya,Çin Ermenistan,Suriye, Amerika gibi bir çok ülkede olduğu haberi basında yer aldı. Ancak Cem Garipoğlu 17 Eylül'de Bahçelievler'de teslim oldu.

Cinayeti yakından takip eden uzmanlar Cem'in yurtdışına çıkmama ihtimalinin olduğunu ve Türkiye'de yakın çevresi tarafından saklanabileceğine dikkat çektiler.

Emniyet birimlerinin dikkatleri yurtdışına çekelirken Cem Garipoğlu'nun elini kolunu sallaya sallaya Türkiye'de kılık değiştirerek dolaştığı iddialar arasında.

Garipoğlu'nun yurtdışına çıkmasının doğru olması halinde yurda nasıl giriş yaptığı ise merak konusu oldu.Ailesi tarafından bahçelievlerde polise teslim edilen Cem'i yurt dışına çıkaran ve yeniden yurda dönmesini sağlayan kişilerin kim olduğu kafalarda soru işareti oluşturdu.

Kaynak:
Bu haber toplam 1338 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri