Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Gazze Fatihi Takva derneğini ziyaret etti

06.06.2010 00:55
Gazze fatihi İsveç yeşiller partisi milletvekili Mehmet Kaplan Takva derneğini ziyaret etti...

ATİLA ALTUNTAŞ/STOCKHOLM

İsrail'den döndükten sonra, İsveç'te gündemin bir numaralı ismi olan Yeşiller partisi Türk asıllı milletvekili Mehmet Kaplan TAKVA derneğini ziyaret etti. Kaplan'ın ziyaretinde, Babası Ökkeş Kaplan ve kardeşi Tuncay Kaplan'da eşlik etti.
 
Mehmet Kaplan'ın ziyaretinden Takva Derneği üyeleri oldukça memnun kaldıklarını belirttiler. TAKVA Derneği başkanı Sıtkı Ağralı, Mehmet Kaplan'ın ziyaretinden ötürü çok memnun kaldıklarını belirterek teşekkür etti. Mehmet Kaplan'ın sağ salim geri dönmesine çok sevindiklerinin altını çizen Ağralı, ''Mehmet kardeşimiz büyük bir mücadele örneği göstermiştir, onunla gurur duyuyoruz. Ayrıca Mavi Marmara gemisinde yüce dava için İsrail askerlerince katledilen şehitlerimizde rahmetle anıyor, tüm yakınlarına başsağlığı diliyoruz'' dedi.
 
TAKVA derneği başkanı Sıtkı Ağralı'nın davetinden ötürü başkan ve dernek üyelerine teşekkür eden Kaplan, Gazze'ye yardım gemisi organizasyonunun nasıl yapıldığını ve İsrail'de neler yaşadıklarını basına yansımayan bölümünü ayrıntılarıyla anlat

 

isvec-protesto-mehmet-kaplan-025.jpg

isvec-protesto-mehmet-kaplan-024.jpg

Bu haber toplam 4724 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri