Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

'Gazze özel yayını'na katılan kanallar

15 Ocak 2009 / 16:36
Bu akşam saat 20:30 ile 01:00 arasında 4,5 saat sürecek 'Gazze Özel Yayını' yapılacak.

Bu akşam saat 20:30 ile 01:00 arasında 4,5 saat sürecek Gazze Özel Yayını yapacak. Bu yayın TV Net, TV 5, Hilal TV, Dost TV’den sürekli olarak, Ülke TV’den ise kesintili olarak yayınlanacaktır. Ayrıca program Özel FM, Marmara FM, Moral FM, Lalegül FM başta olmak üzere birçok radyoda eş zamanlı ve canlı olarak yayınlanacaktır.

Programa yazar ve akademisyenlerden sivil toplum kuruluşu temsilcilerine kadar çok sayıda katılım olacak.

Ayrıca Refah Sınır Kapısı’ndaki ekibimize canlı bağlantı yapılacak. Programı izleyen vatandaşlar da mail, telefon veya kısa mesajlarla duygu ve düşüncelerini dile getirebilirler.

Programa katılacak isimler şöyle: İHH’dan A. Emin Dağ, A. Faruk Ünsal, Durmuş Aydın, Gülden Sönmez, Murat Yılmaz, Yavuz Dede, Hüseyin Oruç, Demet Tezcan; Filistin İstanbul Konsolosu Abdulkerim El Katip, Gazeteci-Yazar Abdullah Yıldız, Gazeteci-Yazar Abdurrahman Dilipak, Gazeteci-Yazar Ahmet Varol, Eğitim Bir-Sen İstanbul İl Başkanı Ahmet Yurtman, Yazar Engin Noyan, Yazar Haluk İmamoğlu, sanatçı Hüseyin Goncagül, Sanatçı İkbal Gürpınar, Yazar Kazım Sağlam, İnsan ve Medeniyet Hareketi Başkanı İkram Soltan, AK Parti Milletvekili Mehmet Nil Hıdır, Gazeteci-Yazar Metin Mutanoğlu, Sanatçı Mikail, Sanatçı Murat Kekilli, Musab Aydın, Gazeteci-Yazar Mustafa Özcan, Mazlum-Der Genel Başkanı Ö. Faruk Gergerlioğlu, İlahiyatçı-Yazar Ömer Döngeloğlu, Sanatçı Ömer Karaoğlu, Hak-İş Başkanı Salim Uslu, Yazar Sefa Mürsel, Sanatçı Ulvi Alacakaptan, Gazeteci-Yazar Yavuz Bahadıroğlu…


Kaynak:
Bu haber toplam 1010 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri