Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Gazze'deki katliama dur de!

31 Aralık 2008 / 19:30
Filistin'deki Yahudi vahşetine tepkiler sanal ortamda da büyüyor. Bu amaçla kurulan sitelerden biri de www.gazzedekatliamadurde.com
Filistin'deki Yahudi vahşetine tepkiler sanal ortamda da büyüyor. Bu amaçla kurulan sitelerden biri de www.gazzedekatliamadurde.com. Özgür Eğitim-Sen Genel Başkanı Yusuf Tanrıverdi, sitede başlatılan imza kampanyasına destek çağrısı yaptı.Tanrıverdi'nin konuya ilişkin açıklaması şöyle:

İsrail HAMAS Hükümeti ile 6 aydır süren ateşkesin sona ermesinin ardından Gazze bölgesindeki kentlere düzenlediği saldırılarda aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu 350'den fazla insanı şehit etti.. Bin beş yüzden fazla insan da hastanelerde yaralı olarak tedavi bekliyor.

İsrail hiçbir vicdani ve insani emare göstermeden karşısına çıkan canlı cansız her şeyi yok ediyor. Hastane, okul, barınak, su, elektrik, ilaç, yol Filistin'de insanlığın damarları kesiliyor

İsrail Filistin'de bütün insanlığı vuruyor. Filistin'e atılan her bomba, sıkılan her kurşun insanlığımızadır.

Tonlarca bombanın küçük bedenlerini parçalayarak hayattan kopardığı her masum çocuk, insanlığımızdan koparılmış birer parçadır.

Evlatları gözlerinin önünde, çelik mermilerle vurulup birer birer toprağa düşerken, taşın kalbini titreten çığlıklar atan Filistinli annenin feryadı insanlığın vicdanın figanıdır.

Gazze'de sadece yüzlerce Filistinli katledilmemektedir. Orada katledilen ortak insanlığımız ve vicdanımızdır. ÖZGÜR EĞİTİM-SEN olarak başlattığımız imza kampanyasına; www.gazzedekatliamadurde.com adresinden katılarak destek vermenizi bekliyoruz.

Gazze'de vicdanın ve insanlığın katledilmesine sessiz kalmayacağız.

Bizler, dünyanın en korkunç terör mekanizmasına dönüşen İsrail devletini, insanlığımızı hunharca katletmekten dolayı kınıyor ve onu insanlık ve tarih önünde tel'in ediyoruz.

Yusuf TANRIVERDİ-ÖZGÜR EĞİTİM-SEN GENEL BAŞKANI

habervaktimBu haber toplam 1092 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri