Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

'Glock'ın Sırrı Ne?

02 Temmuz 2008 / 08:58
Sinan Aygün'ün 10 Nisan'da ofisindeki tuvalette bozuk olan şofbenin tamiri sırasında gizlenmiş Glock marka bir tabanca bulunduğunu açıkladı.
Ankara Ticaret Odası (ATO) Meclis Başkanı Nuri Gürgür, “Ergenekon” soruşturması kapsamında gözaltına ATO Başkanı Sinan Aygün'ün 10 Nisan'da ofisindeki tuvalette bozuk olan şofbenin tamiri sırasında gizlenmiş Glock marka bir tabanca bulunduğunu açıkladı.
Gürgür, Aygün'ün çalışma ofisinin arka odasındaki tuvalet kısmında bulunan şofbenin bozulması üzerine tamirci çağrıldığını anlattı. Tamir sırasında bir Glock marka tabancanın yere düştüğünü ifade eden Gürgür, bundan polisin haberdar edildiğini söyledi. Gürgür, şunları kaydetti: “Bu tabancayı oraya koyan Aygün olamayacağına göre, onun dışında da bu alanı başka kullanacak insan olmayacağına göre, bu tabanca oraya kimin tarafından ve ne amaçla yerleştirildi? O gün şofben bozuk olmasaydı, tamirci çalışırken tabanca oradan düşmemiş olsaydı işte şimdi burada yapılacak olan araştırmada tabanca bulunacaktı ve bu tabancanın Aygün tarafından oraya konulmadığını anlatmak mümkün olmayacaktı. Olay son derece ilginç.”



Kaynak:
Bu haber toplam 890 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri