Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Gökçek Aydın Doğan'a kafayı taktı!

23.04.2009 10:08
Son seçimlerle ilgili konuşan Gökçek Aydın Doğan'a gönderme yaparak: "Baronlar iktidarı deviremedikleri için çok rahatsız" dedi
Dördüncü kez büyükşehir belediye başkanlığına seçilen Gökçek, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir grup öğrenci ile öğretmenlerini makamında kabul etti. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Can Ildız, projeleri ile yapılmasını istediği taleplerini dile getirdi.

Zaman zaman gülüşmelerin yaşandığı ziyarette Ildız, özellikle naylon poşetler ile katı atık geri dönüşüm için proje üretilmesini istedi. Su israfını önlemek için hazırladığı projeyi Gökçek'e anlatan Ildız, başkandan tam not aldı. Hayvanları çok sevdiğini ve zoolog olmak istediğini dile getiren Ilgaz, Gökçek'in "siyasetle uğraşmak istemiyor musun?" sorusuna "siyaset çok karışık" diye cevap verdi.

Gazetecilik mesleğini de yapmak istemediğini ve çok karışık olduğunu kaydeden Ilgaz, yazdıklarının bazen yanlış anlaşıldığını belirtti. Ilgaz'ın "Siyaset çok karışık" değerlendirmesine katılan Başkan Gökçek ise çok karmaşık bir seçim yaşadıklarını ifade etti.

Baronların hiçbir zaman boş durmayacağını anlatan Gökçek, "İktidarı deviremedikleri için baronlar çok rahatsız. Ankara ve İstanbul'u götüremedikleri için canları çok sıkkın. Ama seçimden önce söylediklerimin hepsinin sonradan çıkması beni çok mutlu etti." diye konuştu

Bu haber toplam 922 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri