Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Gökçek Erdoğan'la süpriz görüşme yaptı

31 Aralık 2008 / 12:05
Yarın 11'de açıklanacağı duyurulan Ankara adayının kim olacağı sorusu tüm gizemini korurken az önce sürpriz bir görüşme oldu.
Ortadoğu turu öncesinde Esenboğa Havalimanı'nda Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı adayının kim olacağını yarın duyuracaklarını açıklayan Başbakan Erdoğan, hareketinden önce kendisini uğurlamaya gelen Melih Gökçek ile sürpriz bir görüşme yaptı.

Havalanında basın açıklaması yaptıktan sonra Gökçek ile zöel oalrak kısa bir süre özel olarak görüşme yapan Başbakan Erdoğan, daha sonra uçağına binerek Suriye'ye hareket etti.

GÖKÇEK'İN YÜZ İFADESİ DEĞİŞTİ

Erdoğan ile son dakika görüşmesi yaparak bir anda tüm dikkatleri üzerine çeken Melih Gökçke ise, çıkışta kendisini soru yağmuruna tutuan gazetecelilere, "Ben de sizin gibi bekliyorum" açıklamasını yaptı.

Öte yandan sabah saatlerinde gergin olduğu gözlemlenen Melih Gökçek'in, Erdoğan ile yaptığı görüşmeden sonra daha rahat bir yüz ifadesine kavuştuğu görüldü.

Bugün Suriye'de Beşar Esad ile görüştükten sonra akşam saatlerinde Türkiye'ye geri dönecek olan Başbakan Erdoğan, yarın saat 11'de AK Parti Genel Merkezi'nde Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayını ve Ankara'nın bazı ilçe adaylarını açıklayacak.

Kaynak:
Bu haber toplam 896 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri