Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Gül ve Erdoğan onu sildi !

01.06.2009 13:54
Cumhurbaşkanı ve Başbakan, Hüsamettin Cindoruk'a bile "kutlama mesajı" gönderdiler ancak, bir zamanlar 4 numaraları olan ismi anmadılar bile...
Gül'ün cumhurbaşkanlığını, AKP'yi en çok eleştiren isimlerden Cindoruk'a Gül de Erdoğan da DP Genel Başkanı seçildiği için tebrik mesajı gönderdi. Kendi partisini kuran eski dava arkadaşları Şener'i ise aramadılar bile

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Demokrat Parti (DP) Kongresi'nde genel başkanlığa seçilen Hüsamettin Cindoruk'a tebrik mesajı göndererek kutlarken, geçen hafta Türkiye Partisi'ni kurarak başına geçen 'eski dava arkadaşları' Abdüllatif Şener'i pas geçti. Ne Gül ne de Erdoğan, Şener'e kutlama mesajı gönderdi.

CİNDORUK KÖŞK'E ÇIKACAK

Cumhurbaşkanı Gül, başarılar dilediği Cindoruk'un kendisini ziyaret talebine de olumlu yanıt verdi. Cindoruk, önümüzdeki günlerde Köşk'e çıkarak Gül'ü ziyaret edecek. DP'nin yeni lideri, Gül'ün cumhurbaşkanı seçildiği süreçte, '367' kararına destek vermişti. Cindoruk, parti başkanı olduktan sonraki açıklamalarında da 'Gül'ün hala kendini cumhurbaşkanı olarak kabul ettiremediğini, bu yüzden Köşk'e sanatçıları vs. davet ettiğini' söylemişti.

Cindoruk, Gül görüşmesine giderken cebinde 'Bir Mayın Temizle Üç Çiçek Açsın' adıyla hazırlanan 'mayın' raporu da olacak. Mayın temizleme işinin, zamanında ve risksiz yapılması için NATO'ya bağlı NAMSA'ya görev verilmesi gerektiğini savunan DP lideri, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e önerilerde bulunacak.

Bu haber toplam 1230 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri