Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Gülmekten karnınıza ağrılar girecek

16 Ağustos 2008 / 12:56
Bu galeride göreceğiniz mühendislik ve mimarlık şaheserlerinin(!) tamamı gerçektir. İşte pratik zekanın saç baş yolduran fotoğrafları.


Hizmette sınır yok. Vatandaş duvara tırmanırken araba çarpmasın diye yaya geçidi yapmış. Kim düşündüyse aklına(!) sağlık.Evi yapan ne güzel yapmış..Bide garaj kapısını tuttursaymış...


Yoruma gerek var mı?


Siz hiç bir evin duvarında biten demir yolu gördünüz mü? Biliyoruz saçma bir soru..Ancak fotoğraf gerçek..Bir demiryolu harikası daha.. Sizce hangisi daha salakça? Rayların ortasına direk dikmek mi, direklerin etrafına ray döşemek mi?Bu balkonda kahvaltı yapmak için dağcı malzemeleri lazım.İşte bir harika daha. Hangisi daha enteresan. Kabloların güzergahı mı yoksa dışarıya asılan perdeler mi?


Muhtemelen bu evde oturan adam karısından bıkmış ve karısı birazdan çamışır asmaya çıkacak.işte bir şaheser. Oturmak bir dert temizlemek başka bir dert.
Bu ev sahibinin sanırım yalıtım sorunu var. Pimapen yaptırmak istemiş ve yaptırmış. Sorun yapan ustada. Pencereyi tutturamamış.


Tam anlamıyla bir pencere kondu. Bu yapının bir örneğinin daha olduğunu sanmıyoruz.En ilginç görüntülerden biri. O kapının orda ne işi var desek daha da enteresanı o dolabın oradaki işlevi ne?İşte ödüllük bir yapı. Bu kapıyı yaparken ne amaçladı acaba..Dışarıdan nefret etmiş olmalı ki perde yerine duvar örmeyi tercih etmiş..Ne desek boş..

Yorum yapmaya gerek var mı?

 

 

 


Sanki bir el varolan bahçeye yapıyı kondurmuş. Ancak garajı tutturamamış.

 

 

 

 

 


 

Kaynak:
Bu haber toplam 1642 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri