Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Gündüz'den Ergenekon açıklaması

24 Ağustos 2008 / 02:32
28 Şubat döneminde adı sıklıkla medya gündeminde olan Müslüm Gündüz, adının yeniden gündeme gelmesi üzerine bir açıklama yaptı. Gündüz, şöyle dedi:
Medyada yer alan Müslüm Gündüz'ün Ergenekon ve 28 Şubat bağlantıları ile ilgili iddialar üzerine avukatı Bülent Demir bir açıklama yaptı. İddiaları yalanlayan Av. Demir'in açıklaması şöyle:

"Savunma değil, hakikatin ilanıdır. Müvekkilim Müslüm Gündüz'ün aşağıdaki şahıslar ve olaylar ile hiç bir ilgisi ve ilişkisi olmamıştır. Tutuklu bir kimse tarafından iddia edilen haberler tamamen asılsızdır ve iftiradır.

1- Müvekkilim Müslüm Gündüz'ün Ergenekon yapılanması ile hiçbir zaman ve hiçbir yerde ilişkisi olmamıştır.

2- Müvekkilim Müslüm Gündüz'ün hiçbir zaman ve hiçbir yerde Ergenekon zanlıları ile beraberliği ve bağlantısı olmamıştır.

3- Müvekkilim Müslüm Gündüz'ün Türk Silahlı Kuvvetleri muvazzaf veya emekli subay ve generalleri ile ne 28 Şubat öncesinde, ne de sonrasında en ufak bir ilişkisi olmamıştır.

4- Müvekkilim Müslüm Gündüz Yalova'da hiç bulunmamış ve ikamet etmemiştir.

5- Müvekkilim Müslüm Gündüz'ün ulusal ya da uluslar arası suç zanlıları ile hiçbir ilişkisi olmamıştır.

6- Müvekkilim Müslüm Gündüz, insanlığın ebedi mutluluğu için milletin asil evlatlarına, Allah sevgisini bir ömür boyu anlatmayı kendisine gaye edinmiş bir gönül eridir. Aziz Türk halkına saygıyla duyurulur."

Bu haber toplam 832 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri