Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Günü gününe not

20 Mayıs 2008 / 18:57
Büyükanıt ile Erdoğan arasında geçtiğimiz yıl yapılan Dolmabahçe görüşmesi hakkında sayısız yorumlar yapıldı.
Önemli sır günlükte...
Büyükanıt ile Erdoğan arasında geçtiğimiz yıl yapılan Dolmabahçe görüşmesi hakkında sayısız yorumlar yapıldı.

Ancak bu görüşmenin sırrına ilişkin gerçekleri kimse bugüne kadar öğrenemedi. Dolmabahçe ve daha birçok tarihi olayın arkasındaki sır perdesi ancak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın günlüğü yayınlandığında ortaya çıkacak.

Günü gününe not
Başbakan Erdoğan'ın en büyük özelliği günlük tutması. Başbakan, her gün yaşadıklarını günü gününe not alıyor. Erdoğan, özellikle görüştüğü kişiler ve yaşanan olayları da en ince ayrıntısına kadar günlüğüne not ediyor. Kritik toplantılardaki konuşmalar bile günlüğüne yansıyor. Türkiye'nin son 5 yılına damgasını vuran Başbakan Erdoğan'ın günlüklerinin kaç sayfayı bulduğu bilinmez ama bilinen bir gerçek var o da bir gün yayınladığında büyük ses getireceği...

Yakın tarihin tanığı
Görünen o ki Dolmabahçe görüşmesinden, Abdullah Gül'ün Cumhurbaşkanı olmasına, 367 krizinin perde arkasından, erken seçim kararı alınmasına, Erdoğan'ın 3 Kasım seçimlerinin ardından siyasi yasaklılığının kaldırılmasından başbakan olmasına kadar daha nice iç ve dış tarihi olay ve gelişmenin perde arkasını yine Türkiye, ancak Başbakan'ın günlükleri gün ışığına çıktığında öğrenebilecek.

Kaynak:
Bu haber toplam 662 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri